Про цікаву психологію

17 сентября 2013, 03:59
Dolce far niente
0
336

росіян


Вчора Кіт запостив блог зі старим відео де в якіто українській школі учні словесно знущалися з 50річного вчителя праці. 
Вчера, 17:03Украинские школьники издеваются над учителем химии.
Школа 220 - Киев...
Киев   Просмотров: 99  Комментариев: 12

У росіян цей випадок викликав щире обурення і переживання за українського вчителя. Причому висновки про Україну робилися глобальні і безкомпромісні.

Я вирішив допомогти нашим східним сусідам і запостив у відповідь блог про 73річну російську вчительку яку в російській школі російські школьніки б'ють, копають, збивають з ніг і тягають в лежачому положенні по шкільному спортзалу.
Це все російські школьніки знімають на мобіли і цим "прикладом вілічія матушки Расії".діляцця одним з одним.
Далі одного з тих російських школьніків, якому виповнилось 16 років, російський суд виправдовує (оказуєцця в російських законах дозволяєцця бити російських 73річних вчительок) - а наказують одного лише директора школи. Звільненням. За те шо "дозволив працювати у школі 73річній вчительці".

Вобчем наші східні сусіди які запостили блог про нашого вчителя праці навіть не побачили тут ніякого взаємозвязку з моїм блогом про їхню 73річну учительку і висловили мені щире обурення - нафіга я це зробив".
А кацап Бурлака ака Геіч, родом здаєцця з Башкірії, навіть заявив

Олег Бурлака
Олег Бурлака  
.......................
Мак, вам не надоело выковыривать из носа у россиян всякую хрень, которой и у нас полно?
Пожаловаться
16.09.2013, 19:41  Нравится (3)


Причому російський блог про українського вчителя він помітив. А взаємозвязку з ним (у формі Відповіді) мого блогу - ні.

Панове, походу усі кацапи зомбі. Вони щиро вірять шо про нас можуть писати усяку хрєнь - а ми про них аналогічну ні. Це ненормально. Люба  нормальна людина володіє такою простою властивістю як "критичне сприймання навколишнього світу". А росіяни цим абсолютно не володіють. Їх треба лікувати...
От тіки де знайти дурку на 140 мільйонів пацієнтів?Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.