Несанкціановане звалище побутових відходів діє у Димері на Київщині

13 сентября 2013, 04:52
Я той народ, Якого правди сила Ніким звойована Ще не була.
0
443
Несанкціановане звалище побутових відходів  діє у Димері на Київщині

Цей та інші тексти було забанено на Екоблозі "Странапобедившего Чернобыля". Тому громадськість потерпаючого Димера, екологи, політики, сподіваюсь, та інші небайдуші можуть прочитати його тут.

Екоблог «Страна победившего Чернобыля» отримав тривожний сигнал. Несанкціоноване, тобто стихійне, звалище побутових відходів діє у Димері, що на Київщині. Їдучи до Димера, я зафіксував сміттєвоз, номерний знак АІ 1282 АЕ. Він прямував на смітник, де за кілька хвилин, відвантажив сміття.

Потрапивши на звалище, я не побачив жодної таблички. Зі слів присутнього тут робітника я дізнався, що звалище ніби належить підприємству «ЕКОБІОПОЛ».

Раптом пролунав вигук жіночки у спецодязі: «Тут приватна територія! Забирайтеся! Чи хочете неприємностей?» Щопрапвда сувора пані не побажала назватися.

Натомість мешканці смт Димер не були прихильні до стихійного смітника, бо димерцям від того звалища тхне, їздять, як правило, вночі багатотонні сміттєвози. Активне вивезення цього року триває вже близько 3-х місяців. А от минулого року звалище горіло. Тож протягом 3-х діб жителі Димера дихали тим димом. За словами, Олександра, єдина пожежна машина швидко поламалася.

«Сміття везуть, переважно вночі, тож ми не можемо нормально виспатися», - продовжує Олександр Несін. Його підтримує сусідка пані Биховченко. Вони розповіли, що попервах обіцяли побудувати завод, де здійснювалася б утилізація відходів з дотриманням екологічних норм, натомість «маємо стихійний смітник».

Димерці одностайні: якщо б їхній протест підтримали нардепи, то стихійне звалище побутових відходів у димері можна б було нарешті закрити.

 

Георгій Чорнобильський, екоблогер

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.