Танковий взвод з Володимира-Волинського-найкращий в Україні!

7 сентября 2013, 12:07
Владелец страницы
0
344
Танковий взвод з Володимира-Волинського-найкращий в Україні!

Кращі танкісти вітчизняного війська служать на Волині

У військовослужбовців 51-ї окремої гвардійської Перекопсько-Харківської Празько-Волинської ордена Леніна двічі ордена Червоного прапора ордена Суворова і Кутузова механізованої бригади 13 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у місті Володимирі-Волинському сьогодні подвійний привід для святкування. По-перше, саме у цей день особовий склад військової частини, якою командує досвідчений офіцер-миротворець Володимир Яцків, святкує 71 річницю від дня створення.
А найкращим подарунком до цієї визначної дати стала перемога танкістів бригади у  конкурсі на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Цей потужний захід відбувався на базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України, яка дислокується у селищі Гончарівське Чернігівської області.
Упродовж десяти днів 63 представники трьох армійських корпусів Сухопутних військ і танкісти окремої бригади берегової оборони Військово-Морських Сил ЗС України виборювали для свого взводу право називатися кращими танкістами вітчизняного війська.
За умовами конкурсу, учасники змагань випробовували сої вміння і навички у фізичній підготовці, виконували військові нормативи, водили танки, стріляли штатним артилерійським пострілом і змагалися у швидкісній та «дуельній» стрільбі танків.
Від 51-ї окремої механізованої бригади у змаганнях брав танковий взвод під командуванням капітана Сергія Корсуна. До слова, цей офіцер цього року вже виборов одне з призових місць у конкурсі серед офіцерів-командирів підрозділів.
Призовий фонд змагань склав 100 тисяч гривень. Кращий за підсумками конкурсу танковий взвод вітчизняного війська, яким стали представники 51-ї окремої механізованої бригади 13-го армійського корпусу, отримали сертифікат на 50 тисяч гривень, перехідний приз «Танк Т-34», вимпел «Кращий танковий взвод Збройних Сил України», нагрудні знаки та диплом. Володарі другого місця – танковий взвод 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу – і третього – танкового взводу 36-ї окремої танкової бригади військ берегової оборони Військово-Морських Сил – 30 та 20 тисяч гривень відповідно.
За активну участь у конкурсі решта танкових взводів-учасників отримали сертифікати у розмірі 5 тисяч гривень.
За підсумками виконання завдань у професійних та спортивних номінаціях, екіпажі-переможці були нагороджені грамотами від начальника Генерального штабу ЗС України, цінними подарунками та вимпелами
Вручаючи нагороди переможцям та учасникам конкурсу, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Володимир Замана підкреслив, що конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України відбудеться і наступного року. Але планується, щоб танкісти брали участь у конкурсі на закріпленій техніці, що дасть можливість більш ретельно та відповідально готуватися до змагань, адже цього року учасники змагалися на бойових машинах 1-ї окремої танкової бригади та 169-го навчального центру Сухопутних військ, які закріплялися за кожним екіпажем шляхом жеребкування. Також планується ввести нову номінацію «танковий біатлон».
– Стати справжнім танкістом, професійно підготовленим до ведення сучасного бою – прерогатива лише сильних та мужніх людей. Цьогорічні змагання на кращий танковий взвод переконливо засвідчили – в Збройних Силах України є необхідний кадровий потенціал, спроможний опанувати складну бойову техніку та виконати завдання за будь-яких умов обстановки, – зазначив Головнокомандувач ЗС України.
Він наголосив, що беззаперечно, цьому сприяє рішення керівництва держави щодо комплектування національних Збройних Сил виключно військовослужбовцями контрактної служби.
– Найкращим практичним підтвердженням цього є вмілі і злагоджені дії танкових екіпажів, які виключно укомплектовані військовослужбовцями за контрактом, – висловив переконання генерал-полковник Володимир Замана. – Саме такі заходи, сприяють не лише підвищенню рівня професійної майстерності військ, а й доводять суспільству значимість Збройних Сил в системі захисту національних інтересів держави.
Генерал-полковник Володимир Замана також привітав усіх військовослужбовців-танкістів з професійним святом, яке солдати та офіцери танкових підрозділів святкуватимуть завтра, 8 вересня, побажав їм міцного здоров’я, щастя, добра та нових звершень на благо зміцнення обороноздатності Української держави.

Підполковник Володимир Скоростецький
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: конкурс,Волинь,51 окрема механізована бригада,Збройні Сили України,Володимир-Волинський,кращий танковий взвод
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.