Одарич все одно рветься до влади!

23 июля 2013, 08:26
0
146

Колишній міський голова м.Черкаси Сергій Одарич, заявив, що у разі оголошення перевиборів він має на меті балотуватись у народні депутати України по ТВО №197 (центр – м.Канів) .

Колишній міський голова м.Черкаси Сергій Одарич, заявив, що у разі оголошення перевиборів він має на меті балотуватись у народні депутати України по ТВО №197 (центр – м.Канів) .Таку думку він висловив після останніх подій, які склалися навколо нього. Як відомо, 24 квітня 2013 року депутати Черкаської міської ради за ініціативи представників фракції Партії Регіонів проголосували за дострокове припинення повноважень Одарича. Його звинувачують в численних порушеннях. Але він все одно хоче до влади. Там йому комфортніше.

Його команда вже працює над його піаром в  межах вказаного округу.

В нього є конкурент Леонід  Даценко, він фаворит перегонів, але це не зупиняє Одарича і він впевнений у своїх силах. Адже, людина яка не має фінансування і команди не є конкурентом для нього.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.