Рятувальна операція гвалтівників і вбивць

19 июня 2013, 21:28
0
224

Місцева газета, проігнорувавши закони журналістської етики, поширила однобокий тенденційний матеріал в підтримку гвалтівників.

Взимку 2005 року четверо покидьків на околицях міста Малина Житомирської області згвалтували і вбили 13 — річну дитину Маргариту. Слідство і суд повністю довели провину злочинців, які були засуджені до тривалих термінів ув'язнення. Але завдяки зусиллям впливових «доброзичливців» у квітні 2013 року гвалтівників і вбивць було виправдано. Одним з елементів операції по рятуванню збоченців є формування хибної громадської думки за допомогою проплачених ЗМІ. Місцева житомирська газета, проігнорувавши закони журналістської етики, поширила однобокий тенденційний матеріал в підтримку гвалтівників. Прикриваючись димовою завісою демагогії про права людини, ділки намагаються ввести в оману громадськість і вплинути на рішення Вищого спеціалізованого суду України. Так вважає мама вбитої дівчинки:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.