Журналісти - творці історії

6 июня 2013, 07:38
Народний депутат України
0
250

З професійним святом!

Шановні журналісти!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Журналістика - це не робота, а стиль життя. Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію – без прикрас відображаючи сучасність. Навіть якщо показана вами дійсність комусь не подобається. Журналістика напряму відображає рівень дотримання прав і свобод у суспільстві. 

Завдяки Вам, шановні журналісти, мільйони читачів, глядачів і слухачів отримують інформацію. Ви той нерв суспільства, який реагує на виклики та болі. Ви завжди на барикадах. Визавжди у центрі подій. Але навіть в таких умовах варто не забувати, що Ваше життя безцінне і що вас чекають вдома.

Засвідчую Вам свою повагу та підтримку. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, а рівень доходів дозволяв працювати чесно. Бажаю здоров’я, щастя, невтомності та змін лише на краще. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.