Колишній прикордонник-безхатченко Черножуков оголосив про початок роботи народни

1 июня 2013, 21:48
0
221

В Житомирі оголосили про скликання народних зборів. Про це повідомив колишній майор-прикордонник Микола Черножуков

В Житомирі оголосили про скликання народних зборів. Про це повідомив колишній майор-прикордонник Микола Черножуков, який минулого тижня влаштував акцію протесту перед вікнами органів державного управління в Житомирі. Ми повідомляли про це в матеріалах Бомж — прикордонник розпочав голодування. Відео та Воссоздание УССР в Житомире.

«Бомж» прикордонної служби, як називає себе сам Микола, прожив тиждень в наметі на Майдані Корольова, вимагаючи належне йому житло, навіть оголосив голодування, але результату це не дало.

Черножуков не довіряє сучасній владі, тому в понеділок, 3 червня, скликає народні збори, які покликані вирішувати проблеми простих людей.

Микола Черножуков, як і тисячі подібних йому простих безхатченків, так і не отримав житла чи, бодай, ділянки під забудову – чиновники відповіли, що ні квартир, ні вільних ділянок зараз немає.
Однак на останній сесії Житомирської міськради земельні ділянки отримали депутати та чиновники…

Джерело: http://svoboda.zhitomir.ua/novosti/kolishnij-prikordonnik-bezxatchenko-chernozhukov-ogolosiv-pro-pochatok-roboti-narodnix-zboriv.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.