Українські експортери можуть щороку заощаджувати майже півмільярда євро

23 мая 2013, 08:18
Владелец страницы
0
176

З підписанням поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі відбудеться не лише економічна, торгівельна, а й інвестиційна революція у відносинах між Європейським Союзом та Україною.

Крім того, це дасть можливість уникнення подвійної системи стандартів продукції, що дасть змогу українським експортерами зменшити свої витрати на 14%.

Українські експортери будуть заощаджувати близько 487 мільйонів євро щорічно в разі запровадження зони вільної торгівлі з Євросоюзом. Про це заявив на конференції у Києві керівник торговельно-економічної секції Представництва ЄС в Україні - Ніколас Бердж.

Інтеграція України до ЄС, зокрема, укладання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі є не абстрактними категоріями. Вони принесуть конкретні вигоди українській економіці.

Так, на збереженні коштів, які йдуть зараз на сплату мита, українські експортери будуть економити майже півмільярда євро на рік. Найбільше виграє сільськогосподарський сектор України, який збереже близько 330 мільйонів євро.

Для людей це означає кращі перспективи щодо роботи та зарплати, оскільки це стимулюватиме розширення виробництва та створення нових робочих місць.

Партія «УДАР»  одним із ключових завдань своєї діяльності вважає сприяння інтеграції України до Європейського Співтовариства. Тільки інтеграція до ЄС дасть позитивні економічні, соціальні, а також політичні наслідки для України.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Європейський Союз,УДАР Віталія Кличка,зона вільної торгівлі,експорт,Легеза
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.