На порозі змін

13 мая 2013, 13:21
Владелец страницы
0
163

Щоб скасувати регіональну пенсійну "реформу" у Верховній раді України не вистачило три голоси. Вони були б, якби під час парламентських виборів влада не намагалася cфальшувати результати.

На порозі змін

Щоб скасувати регіональну пенсійну "реформу" у Верховній раді України не вистачило три голоси. Вони були б, якби під час парламентських виборів влада не намагалася cфальшувати результати. Ноу-хау українського виборчого процесу стало використання спецназу.Найбільше свавілля відбувалося в п`ятьох одномандатних округах, де відрив опозиціонерів від провладних кондидатів перевищував три ібільше тисячі голосів. Найжорстокіші зіткнення беркутівців з місцевими мешканцями, що вийшли захистити своє право обирати, відбулися в Первомайску на 132-му окрузі. Фактично, переміг опозиційний кандидат Аркадій Корнацький, але перемога була в нього вкрадена. Миколу Булатецького та Леоніда Даценка – вже громадськість Черкащини вітала з перемогою на виборах народних депутатів України по 194-му та 197-му виборчих округах і т.д. А у підсумку ЦВК "не змогла" встановити, хто переміг в п'яти округах, і парламент не доотримав депутатів з них. Тобто влада усунула п'ятьох опозиціонерів, які б протистояли їй в Верховній Раді. Я не здивуюся, якщо на наступних парламентських виборах це повториться, і чому 5, може 25, чи більше? В такій ситуації потрібно забезпечити, щоб при перевиборах по проблемним округам перемоглиопозиціонери. Цим ми відіб'ємо бажання влади на наступних парламентських виборах повторити подібний сценарій. До того ж, прихід п'ятьох безкомпромісних опозиціонерів похитне баланс сил в парламенті, тому ці перевибори є ключовими для ефективності опозиції.З них може початися падіння режиму "регіоналів".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Партія регіонів,Степан Барна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.