«…незалежно яким важким є твій «життєвий хрест», його завжди легше нести, коли п

22 апреля 2013, 10:10
Владелец страницы
військовий журналіст
0
203

Понад півсотні військовослужбовців Івано-Франківського військового гарнізону взяли участь у загальноміській «Хресній дорозі».

Понад півсотні військовослужбовців Івано-Франківського військового гарнізону взяли участь у загальноміській «Хресній дорозі». Традиційно військовослужбовцям довірили нести хрест від 11-ої до 12-ої станції. До речі, цей хрест створено за біблійними описами, подібним до того, який ніс Ісус прямуючи на страту.

-         Ми завжди з вдячністю ставимось до пропозиції громади та священнослужителів Івано-Франківська взяти участь у цьому знаменному ритуалі, - наголосив заступник начальника Івано-Франківського військового гарнізону з виховної роботи підполковник Любомир Демчук.-  Це сприяє духовному вихованню наших солдат і офіцерів.

Потрібно зауважити, що військовослужбовців для участі у цій церемонії відбирають виключно на добровільних засадах. Причому бажаючих завжди чимало. Особливо потрапити на «Хресну дорогу» бажають солдати строкової служби, які приїхали до Прикарпаття із східних областей України.

-         Мені дуже приємно, що люди в одностроях кожного року, разом з пересічними городянами приймають участь у наших святах, - висловив свою позицію городянин Микола Мацюк. – Це свідчить про те, що українська армія дійсно з народом, що дух наших воїнів виховується в рамках високої моралі і шани до людей нашої держави. І переконаний, що таким чином вони відчують, що незалежно яким важким є твій «життєвий хрест», його завжди легше нести, коли поруч є надійні друзі.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний медіа-центр

Міністерства оборони України.

Фото підполковника Любомира Демчука.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.