На один день змінили зброю на лопати і ганчірки

20 апреля 2013, 12:05
Владелец страницы
військовий журналіст
0
206
На один день змінили зброю на лопати і ганчірки

Військовослужбовці Івано-Франківського гарнізону взяли активну участь у всеукраїнський толоці

Військовослужбовці Івано-Франківського гарнізону взяли активну участь у всеукраїнський толоці. Як зазначив заступник Івано-Франківського обласного військового комісара підполковник Любомир Демчук, працівники та військовослужбовці ОВК з розумінням та ентузіазмом поставились до прохання командування навести лад не лише у своїх приміщеннях але й на території установи.

-         Участь у толоці взяло сто відсотків членів нашого колективу,- наголосив підполковник Любомир Демчук. – Протягом дня  всі ми не лише помили вікна у приміщенні військкомату і прибрали територію,але й висадили кілька десятків дерев.

Також багато зробили і військовослужбовці 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації та батальйону радіотехнічного забезпечення. Вони прибрали не лише свою територію. Але й допомогли навести лад і на вулицях,що проходять поруч з частиною. Побілили та відремонтували бордюри і огорожу. Навели лад на газонах, висадили квіти. Загалом вивезли понад три тонни сміття, яке залишила по собі зима. Але головним кульмінаційним моментом стало встановлення біля гуртожитку, де мешкають родини  військових авіаторів сучасного ігрового дитячого майданчика.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: армія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.