Україна – на межі економічної прірви

16 апреля 2013, 13:55
Владелец страницы
0
202

На сьогоднішній день наша держава знаходиться в умовах, близьких до економічного колапсу. Про це свідчать результати досліджень багатьох вітчизняних та міжнародних організацій.

За підсумками 2013 року зростання реального ВВП становить 1,2%. Це на 1,7% менше, ніж у минулому році.

Такі висновки зробили експерти Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, науково-дослідних інститутів, а також провідних економічних інститутів НАНУ.

Погіршення прогнозів експертів та науковців щодо зростання ВВП говорить про те, що непрофесійні дії нинішньої влади впевнено штовхають Україну до економічної прірви.

В минулому році замість очікуваних владою 3,8% зростання ВВП українська економіка продемонструвала лише 0,5% зростання.

На 2013 рік уряд знову заклав у бюджет втричі завищений прогноз ВВП на рівні 3,4%, в той час як експерти знизили свої прогнози до 1,2%, а міжнародні установи, такі як Світовий банк та ЄБРР, взагалі до 1%.

Результатом такого необґрунтованого бюджетного оптимізму буде недовиконання його дохідної частини на десятки мільярдів гривень, яких в кінці року не вистачатиме державі на виплату зарплат бюджетникам та виконання інших соціальних зобов’язань.

Наприкінці минулого року країна вже знаходилася за крок від економічного колапсу, коли на єдиному казначейському рахунку у грудні залишалося лише 0,5 мільярдів гривень – це мінімум із серпня 2003 року.

Щоб зупинити падіння економіки, влада має припинити свій наступ на економічні права і свободи громадян та, замість проведення недолугих реформ, перейти нарешті до вирішення реальних проблем, які шкодять економіці, - вважає партія УДАР. Це корупція в судах та контролюючих органах, податковий та адміністративний тиск, невиконання законів та порушення прав власності.

Крім того,  має бути переглянутий Державний бюджет на 2013 рік з урахуванням реальної економічної ситуації. Перш за все потрібно скоротити корупційні статті видатків, пролобійовані представниками правлячої партії для задоволення своїх бізнес інтересів .

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВВП,криза,УДАР Віталія Кличка,влада,уряд,корупція в Україні,міністерство фінансів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.