"Тож думайте, українці!"

13 апреля 2013, 09:42
0
195

Громадсько-політичне видання П. М. Таланчука "Коли діждемось Вашинтону?"

Нещодавно до моїх рук потрапила невеличка книжечка з цікавою назвою "Коли діждемось Вашингтону?". Її автором є перший міністр освіти незалежної України, а нині Президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" - Петро Михайлович Таланчук.

Розповім коротко про що йдеться у цій книзі, так як вважаю, що її має прочитати кожен свідомий українець.

У виданні йде мова про відносини між Україною та Росією. Дуже красномовною є назва першого розділу "Українці ледь не задихнулись в обіймах "старшого брата". Саме так, "ледве не задихнулись". Тиск Росії у "братських" обіймах далеко не доброзичливий. Вплив російської влади на нинішню українську є настільки явним, що ніхто навіть не намагається його приховувати, тому що це не має сенсу. 

Широко розглянуто похождення термінів "Руси", "Русь", проаналізовано нинішнє становище України, як незалежної держави. 

Глибоко розкрито питання, чому сама Росія намагається втримати всіма доступними способами Україну у своємо силовому полі. 

З першого погляду, може зкинутись на думку, що автор "русофоб". Проте це не так. Він просто людина, яка має свою позицію, викладає свої думки, і намагається донести до українців, що нам необхідно відстоювати свою державу. Ми маємо розуміти, що якщо все залишиться так як є, то Україну чекає розруха.

Автор пропонує дуже слушні рішення проблем, і дуже хотілося б, щоб керівники нашої держави до них прислухалися, але ж, на жаль вони "книжок не читають..."


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.