Татарам, щоб знали своє місце...

19 марта 2013, 13:33
Народний депутат України 2-4 скликань
0
230

...у росіян немає ніякої ідеології, окрім прагнення до світового панування...

   Кремлівські сторожові пси пильно охороняють "Вєлікую і нєдєлімую Россію", якої реально вже не буде ніколи. Ніхто не має права на думку, яка йде врозріз з позицією офіційної Москви. Ось так "старший брат" бореться з інакодумцями.

   Головному редактору і засновнику газети "Звєзда Поволжья" Рашіту Ахмєтову Управлєнієм Роскомнадзора по Рєспублікє Татарстан зроблено попередження за публікацію статті "Россія глазамі татаріна".

   Про це повідомляє Lenta з посиланням на Управлєніє Роскомнадзора (Федеральная служба по надзору в сфєрє связі, інформаціонних тєхнологій і массових коммунікацій  Міністєрства связі і массових коммунікацій Россійской Фєдєраціі) по Рєспублікє Татарстан.

   Два матеріали під заголовком "Россія глазамі татаріна" були опубліковані 17 серпня та 6 вересня 2012 року. Автором статті є доктор технічних наук Закі Зайнуллін. У ній він аналізує проблеми Росії, пояснюючи, що саме татари можуть дати їм вірну оцінку: "Ми перший народ, завойований росіянами, і добре вас вивчали за 460 років!".

   Автор показує, що в Росії розвалені промисловість, сільське господарство, наука, армія і що в ній ніколи не буде порядку, бо для того, "щоб був порядок, треба працювати, а народ розбещений, не хоче працювати, хоче халяви".

   Одну з головних проблем Закі Зайнуллін бачить у тому, що у росіян немає ніякої ідеології, окрім прагнення до світового панування, і що Росія з часів Івана Грозного – Кривавого жила захопленнями чужих земель.

   Крім того, автор цитує першого Президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва, який заявив йому: "Будь - який росіянин, починаючи з останнього бомжа й закінчуючи великим академіком російським, в першу чергу великоросійський шовініст".

   Закінчує статтю Закі Зайнуллін міркуванням про те, що найбільша трагедія російського народу полягає в сексуальній незадоволеності російських жінок. Причина ж її полягає в тому, що "російський чоловік пив горілку вже близько 500 років". Адже постійні загарбницькі війни, захоплення чужих територій та народів, насильство, різанина, кров, смерть, стреси і так цілими століттями – все це спонукало російських чоловіків до пияцтва, а не до мирної праці вдома заради власного доброго життя. І далі пише: "Що ж робити? Як запропонував один відставний генерал КГБ: "Продати землі Росії іноземним державам"".

   Стаття "Россія глазамі татаріна" була направлена на лінгвістичну експертизу в Москву, де в ній були знайдені "вислови, що породжують національну ворожнечу".

   За законодавством Російської Федерації це вважається екстремістською діяльністю, у зв'язку з чим редакції газети на підставі статті 8 Федерального Закону від 25 липня 2002 року № 114 – ФЗ "О протіводєйствіі екстрємістской дєятєльності" було направлено письмове попередження. Але насправді воно стосується не тільки вказаного видання і конкретної публікації. Дане попередження адресовано всім татарам і всім, незадоволеним офіційною Москвою, народам.

   Щоб знали своє місце в імперському стійлі і не рипалися! Чечня ж має застерігати…

   Але все це – до пори, до часу!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.