Масовий голод на капіталістичному Заході

15 марта 2013, 05:46
Dolce far niente
0
422

телебачення КНДР


Зомбоящик КНДР випустив передачу про масовий голод і злидні в країнах Заходу. Репортаж "Темна реальність капіталістичних суспільств" складаєцця з кадрів черг за їжею і польових кухонь для незаможніх і бомжів що лежать на вулицях і в нічліжках.
В другій частині передачі закадровий голос розповідає про насильство і вільний продаж зброї в США. Усе це ілюструєцця кадрами магазинів зброї і жертв стрільби в школі "Сенді Гоук".
Згідно з доступними перекладами цієї передачі, закадровий текст роліка являє капіталістичні країни як "світ безконтрольного насильства і загальної бідності". В той же час Північна Корея в цьому репортажі виставляється як країна соціального благополуччя і рівності.


З початку 90х КНДР отримує продовольчу допомогу від ООН і КНР. Нині в Північній Кореї харчування розподіляєцця по талонах. Норма - 400 грам їжі на людину в день. Літом ця норма опускаєцця до 335 грам.

P.S. Кацапи, а ваш зомбоящик уже досяг рівня північнокорейського, чи ще ні? Судячи з відомих нацистських ксенофобних передач просякнутих ненавистю і агресією про Шевченка, Януковича і Україну вам небагато залишилось щоб досягти стандартів Північнокорейського ТВ.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.