Навчання блогерству для громадських активістів та журналістів

7 марта 2013, 09:10
Владелец страницы
Преподаватель психологии, NGO, PR-менеджер
0
190

Громадські активісти та журналісти Одеської та сусідніх областей запрошуються на семінар по блогерству

Східноукраїнський центр громадських ініціатив запрошує блогерів, журналістів та громадських активістів Одеської та сусідніх областей взяти участь у семінарі «Секрети блогерської майстерності для захисту громадських інтересів мешканців міст».

Якщо Ви є блогером, журналістом або громадським активістом і пишете про проблеми просторового розвитку міст (корупцію у містобудуванні, збереження зелених зон та пам’яток історії, незаконні забудови, захист громадських інтересів при плануванні і розвитку населених пунктів або інші проблеми сучасного міста) – цей семінар для Вас!

Програма семінару буде складена із врахуванням навчальних потреб учасників і включатиме навчальні сесії як з проблем просторового розвитку міст, так і з питань успішного блогінгу.

Захід відбудеться 14 березня 2013 року (четвер) в Одесі.

У ході навчальної програми учасники семінару матимуть можливість:

- навчитися/вдосконалити вміння створювати блог-пости у різних форматах та на різних блог-платформах;

- отримати навички написання якісних блог-постів з привабливим для читача стилістичним, змістовним та графічним оформленням текстів;

- отримати навички результативного просування суспільно-важливих ідей з допомогою різних інтернет-технік;

- проводити SEO-оптимізацію власного блогу;

- дізнатися про офіційні документи, що регулюють землевідведення,  землекористування та будівництво у містах, джерела отримання інформації з цих питань.

Для участі у заході потрібно:

1)      створити запис на тему «Проблема у розвитку мого міста» (незаконні будівництва, знищення зелених зон, відсутність велодоріжок тощо) і розмістити його у блогах на сайті cityplan.in.ua;

2)      заповнити онлайн-анкету та надіслати її організаторам не пізніше 12:00 11 березня;

3)   принести із собою портативний комп’ютер.

Орієнтовна тривалість тренінгу з 10:00 до 18:00. Участь у тренінгу протягом всього часу його проведення обов’язкова.

Запрошені учасники будуть поінформовані про участь у семінарі не пізніше 12 березня. Участь у семінарі є безкоштовною.  Організатори заходу забезпечують запрошених учасників харчуванням та навчальними матеріалами.  Інші організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку, після надсилання учасником заповненої анкети, створення запису у блогах та відбору учасників, який буде здійснюватися організаторами по закінченню терміну подачі анкет.

З додаткових питань звертайтеся доВіри Грузової за телефоном 093 7035793 або на e-mail:  gv.od.ua@gmail.com або до Аліни Бондар за телефоном 099 9322673 або на e-mail:  bondar.alina21@gmail.com.

 

***

Семінар проводиться у рамках проекту «Блогери – рятівники міст», який реалізується Східноукраїнським центром громадських ініціативза фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.