Реальний пацан, з унітазом

10 февраля 2013, 11:53
0
219

Я просто аж захопився Борисом Колесниковим. Спочатку цей, вельми поважний пан, курував Євро-2012, після закінчення якого, Рахункова палата нарахувала майже 19 млрд. безконтрольних та неефективних вит

Колись, у відомого «темникового» журналіста Піховшека, була програма під назвою «П’ятий кут», де він намагався загнати політиків в тупик (в 5 кут). Але зараз нашим політикам байдуже який в них кут, їм головне зручно прилаштувати свою п’яту точку.

Я просто аж захопився Борисом Колесниковим. Спочатку цей, вельми поважний пан, курував Євро-2012, після закінчення якого, Рахункова палата нарахувала майже 19 млрд. безконтрольних та неефективних витрат. Простіше кажучи, пішли бюджетні кошти в пісок. Потім він без особливих проблем пересів в крісло голови Комітету з питань транспорту та зв’язку.

Як після такого пасувати перед якимись розкрадачами на митниці. «Що я, не пацан донецький», мабуть сказав про себе Борис Вікторович та й  давай розширювати стіни свого кабінету. Тепер в нього буде і кімната відпочинку і, звісно, санвузол з унітазом.

Думаю, що при таких статках, які є у колишнього віце-прем’єра, можна не тільки хронометра за ціною київської квартири носити, не ганьба буде й унітазика золотого прикупити. Може трохи меншого як у «папи», але все ж таки, не лох майданний – реальний пацан, з унітазом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Украина,Колесников,влада,унітази
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.