А от всі кажуть, шо ми лохи

18 января 2013, 14:56
Політолог-бродяга.
0
472
А от всі кажуть, шо ми лохи

А ми тільки радісно плескаємо в долоні:-)


   Тут багато хто аж слинями захльобується, розказуючи шо всі українці тупі і нічого, абсолютно нічого неспроможні зробити хорошого. Достатньо тільки натякнути на це і всі одразу починають рвати волосіння на відомих місцях, ридати над тим які ми дурні та нещасні. А от якшо придивитися до сусідського досвіду.
Є у сусідів такий сайт  
На цьому сайті пропагують найменші досягнення сусідської промисловості. Достатньо десь під тамбовом комусь різьбу на гвинті нарізати, так одразу ця інформація потрапляє на цей сайт і тисячі дипломованих селігеришів тут же розсилають це повідомлення на тисячі форумів, надуваючи щоки від непомірно зростаючого вялічія.

Ну от заходимо сюди ЗРОБЛЕНО У НАС

І шо ми бачимо! Виявляється у них зроблено літак АН-148

Специальный летный отряд "Россия", обслуживающий высших должностных лиц РФ, в течение года пополнит свой парк первыми двумя ближнемагистральными турбореактивными самолетами Ан-148. Их купят на замену физически и морально устаревшим Ту-134

 Тобто, виходить шо ми такі тупі, але ж чомусь навіть президента сусіднього нашими літаками возять, а не прогресивними боінгами?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.