Космічна 6

4 января 2013, 23:36
Владелец страницы
член координаційної ради ВГО "Київське Віче"
0
251

Забудовник нібито йде на контакт)

Незаконна забудова по вул. Космічній 6!

Сьогодні результатом зібрання став дзвінок і бажання забудовника вести розмову. Домовились що зустріч відбудеться 8.01.13 о 18-30 біля школи №183.


  Міліції нагнали більше ніж мешканців вийшло. Працівники МВС нам повідомили, що знести паркан можна тільки за рішенням суду. Цікаво виходить - ГАСК не бачить будмайданчика, коли він є, а коли знести, то він є і тільки за рішенням суду. Тягне до експеріменту) Якщо побудувати паркан біля Київзради, то міліція також буде чекати рішення суду? Хто схоче взяти участь у юридичному експеріменті - пишіть контакти у коментах.


Але зуби громади показали трішечки. От чи потрібен нам компроміс? Чи громада об'єднається у співзахисті придомових територій та нарешті почне диктувати свої умови бачення облаштування своїх земель?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.