Вбивця року

31 декабря 2012, 21:25
0
357

Мажорна ДТП: Андрій Руденький, зарахований до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації», вбив людину?

Про це повідомляють свідки з селища Черняхів.

Андрій Олександрович Руденький, директор ТОВ «Нива Експо», член кадрового резерву президента України «Нова еліта нації», отримав звання «Кращий підприємець року», «Кращий роботодавець року» і «Виробник найякіснішої продукції», власник кав`ярні — читальні «Руден» в Житомирі.

29 грудня 2012 року приблизно о 18 год. 30 хв. скоїв смертельне ДТП: рухаючись на великій швидкості автомобілем ДЖИП чорного кольору держ.номер 25-40 (41?) вулицями Черняхова в напрямку своєї домівки, збив місцевого мешканця Івана Володимировича Раковича, 53-55 років, який від отриманих травм загинув на місці — «швидка» приїхала за кілька хвилин, Іван ще дихав і помер на руках у лікарів. Майже півтори години випадкові свідки чекали представників ДАІ та міліції.

Розповідає свідок:

— Збивши людину, водій втік з місця ДТП, поїхав додому (400 метрів) та згодом повернувся. Коли його зупинили люди, Андрій Руденький спромігся лише сказати, що він до цього вбивства не має ніякого відношення. Потім безслідно зник, мобільний телефон відключив. Кажуть, що Руденький був напідпитку.

Підприємство ТОВ «Нива Експо» розташоване в Черняхові, виробляє тістечка і печиво. Розповідають, що Андрій Руденький, як і його батько, товаришує з Володимиром Литвином. Розповідають, що родина Руденьких має відношення до продажу іноземцям Житомирського заводу «Біомедскло».

30.12.2012 р.

Після консультацій з «радниками», вину за скоєне ДТП бере на себе дружина члена президентської кадрової еліти, котра стверджує, що за кермом була вона, хоча свідки добре розгледіли водія ДЖИПА  Андрія Руденького.

Родичі загиблого 30 грудня забрали тіло з моргу. Поховання жертви відбулось 31.12.2012 р.

Фарс з так званим «розслідуванням» вже почався.

30.12.2012р. о 18 год. 30 хв. це повідомлення одночасно з іншими матеріалами Віктора Котенка зникло із сторінок інформаційного інтернет — видання Житомир.інфо (рубрика «Репортер») - влада значно покращила також і цензуру.

Але хіба це перший раз перевертні будуть заробляти на людській крові?

Мешканці Черняхова продовжують дзвонити і розповідати жахливі подробиці: 29 грудня Іван Ракович вийшов з хати (вул. Красноармійська) подихати повітрям і майже відразу був збитий автівкою, водій не зупинився і протягнув тіло метрів 700, де воно відчепилось від ДЖИПу і впало на дорогу. Весь шлях відмічено цівкою крові, через 600 метрів крові велика калюжа, потім знову тонка цівка — схоже на те, що на кривавому шляху у жертви лопнула аорта. Якби тіло не відчепилося, то водій затягнув би його аж до своєї фазенди, яка знаходиться неподалік і хто зна, чи вбитого взагалі б знайшли.

ДЖИП доїхав до фазенди, потім повернувся до закривавленого тіла, біля якого зібрались випадкові свідки. З-за керма вийшов смуглявий чоловік у гарному костюмі з краваткою та запитав, що тут трапилось. На що селяни відповіли: "Так це ж ти вбив людину! " Смуглявий чоловік злякано скочив за кермо і втік.

30.12.2012 р. робітники ТОВ «Нива Експо», де запроваджено працю у три зміни, прийшли о 8 годині ранку на роботу, але несподівано хазяї наказали всім розходитись по домівках, тому що підприємство не буде працювати днів з п`ять.

Працівники скаржаться на тяжкі феодальні умови праці і розповідають також, що пів — року тому за якусь дрібну провину було жорстоко забито на смерть охоронника підприємства (колишнього працівника міліції). Велика кількість працівників (всього їх більше 500 чоловік) отримують зарплату за рахунок дотацій з центру зайнятості.

31.12.2012 р. до родини загиблого прийшов батько Андрія Руденького, пропонував матеріальну допомогу, казав, що син Андрій знаходиться у шоковому стані і з ним працює психолог. Родичі покійного Івана Раковича допомогу відхилили...


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.