Про мораль

20 декабря 2012, 10:33
Владелец страницы
0
469

... і моралістів


Власне, Сєргєіч, якого ми тут всі знаємо як людину високих моральних якостей, знавця етики, естетики, культури і етикету, борця за політкорректність проти ВО "Свобода" там трошки нижче блог написав.
Називається блог "Сбылась мечта идиотки" і пише він там про корлеву Єлизавету, Інну Шевченко, Ангелу Меркель і Надію Толоконнікову.
Він не відповів мені, кого саме він вважає ідіоткою, мрія якої збулась.

Разом з тим, не претендуючи на статус світоча моралі (це місце зайнято Сєргєічем), я просто спитаю - чи не є таке висловлювання Сєргєіча яскравим прикладом культури радянської людини, тієї самої культури, яку ми всі втратили... (витираю скупу чоловічу сльозу).

З.І.
І чи не є це висловлювання Сєргєіча гіршим за висловлювання у Фейсбуку Мірошниченка, за яке нам тут Сєргєіч нєгодує правєдно і нєпрімірімо вже фіг-знає скільки?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.