ПЕНСІОНЕРИ У КЕРМА - НЕ ЗВІЛЬНЯТИ , а переймати досвід !

18 декабря 2012, 18:47
менеджер
0
263

Відправляти людей пенсійного віку з посад на пенсію, чи ні ?

       В країні багато посад обіймається  особами, що  досягли пенсійного віку,  і  знаходиться  чимало людей (напевно молодих) , що зухвало  починають казати про   необхідність звільнення  пенсіонерів з  посад . Але  чи не  є таке ставлення до людей похилого віку  просто ДИСКРИМІНАЦІЄЮ ?  Ми живемо в 21 сторіччі ,  в світі засуджені  такі ставлення  як дискримінація : за статтю, за  кольором шкіри , за походженням, за  рівнем  освіти, за сексуальною орієнтацією ! Та  раптом  з дремучих недрів   людиноненависництва вилазить   дискримінація за  віком !!! Це жахливо і  не може  бути  в сучасному суспільстві !  Людина похилого віку   хворіє - але чи не хворіють молоді  ? Людина похилого віку .. а більше  не можливо знайти  крім хвороб і фізичного стану ніяких  так би мовити МІНУСІВ в роботі  таких працівників !  Та сьогодні  весь світ також бореться  з дискримінацією за станом здоров'я , тобто за права інвалідів, або людей з обмеженеми можливостями - якими є і молоді доречі ! , до того ж є багато  технічних засобів, з допомогою яких людина  , маючи  слабке здоров'я може   вправлятися  в своїх робочих обов'язках не гірше за  здорових !  Але людина  пенсійного віку має БАГАТО ПЕРЕВАГ  перший з яких ДОСВІД !!! Досвід не можливо  переоцінити -   знання теоріі, практичні навички,  коло зв'язків,  аналітичні   можливості -  все це   з часом  у вигляді досвіду тільки  покращюється  !    Друге  :  людина пенсійного віку має дорослих дітей, тому  її не  потрібно часто  відпускати у відгули через  сімейні проблеми......  До того ж вона  вже  вміє так  організувати свій  час, що  на все, в тому числі  на роботу,  може  вірно  розподіляти час !  Та іще одне -  людина пенсійного віку  має пенсію, тому не  дуже  вимагає постійне  збільшення заробітньої платні ...... 
        Звичайно, молодим потрібно  давати працювати.... Я  ТІЛЬ "ЗА" !!!  Але раніше - молоді приходили на  роботу і працювали тривалий час  разом із  старшими - переймали досвід !  Тому треба  не  прибирати зайвих, а створювати НОВІ робочі місця !!!  Треба поважати людину в будь якому віці !!! Кожен колись стане ЛЮДИНОЮ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ !  ПАМ'ЯТАЙТЕ !!!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.