Великолюбінська подорож Старого Лева до школи-інтернату

15 декабря 2012, 19:51
Владелец страницы
анархо-панк, Ліберальний Анархізм, внутрішня міграція
0
230
Великолюбінська подорож Старого Лева до школи-інтернату

Львівська область, Городоцький район, с. Великий Любінь

21 грудня 2012 р.

З 11:00 до 14:00

Львівська область, Городоцький район, с. Великий Любіінь

Збір дарунків триває з 10 по 20 грудня.

Своїм дітям ми завжди даруємо свято, навіть коли воно не за календарем. Але взимку все починається з того, що першим до дітей заходить Миколай і чемним діткам завжди щось дарує. Дітки їздять з батьками на лялькові вистави, відвідують цирк, чи ще щось там, до садочків инколи заходять дитячі письменники... Чи задумувались ви, що є дітки яких щасливі події майже обминають? А вони ввесь рік були чемними, писали листи Миколаю... Нажаль в кожен має різні можливости обдаровувати дітей, в деяких сім'ях батьки на свою зарпляту не спроможні навіть купити півкіла мандаринів чи шоколадних цукорок. Звичайно ж є і батьки-покидьки, але якось не особливо налаштований говорити про це. Сиріт вистачає у кожному інтернаті.

До чого я веду розмову. За моєї ініціативою, а також за підтримкою Видавництва Старого Лева, ми вирішили поїхати з виступом до школи-інтернату Великого Любіна. Не просто з виступом - і від мене і від видавництва будуть дарунки у вигляді солодкого, іграшок, книг. Спитаєте Ви хто зголосився виступати? МАР'ЯНА САВКА, КАТЕРИНА МІХАЙЛІЦИНА, ВАКУЛЕНКО-К, ВОЛОДИМИР.

І найголовніше. Знову ж таки. За моєю ініціативою ми вирішили зібрати дарунки від львів'ян і гостей міста. Одягу в інтернаті вистачає, але іграшки і книги ми приймаємо. І, будь ласка, не передавайте грошей. по-перше їх ніхто не братиме, а по-друге, краще купіть щось. Тож запрошую всіх небайдужих доєднатися до акції. Дарунки для Великолюбінської школи-інтернату ми збираємо у львівській книгарні "Є", пр. Свободи, 7. Збір дарунків триватиме з 10 грудня, по 20 грудня, включно. Не забудьте на коробках чи пакетах підписувати: для школи-інтернату Великого Любіна. Буду вдячним за поширення інформації в мережі і не тілько.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.