Міліція Черняхова встановила рабовласницький лад.ОНОВЛЕНО!!!КАТУВАННЯ В МІЛІЦІЇ!

15 ноября 2012, 07:54
0
496

Міліціонери заснували рабовласницький лад в Черняхові Житомирської області. Менти знущались з раба, отруїли його і викинули з райвідділу.

Райвідділ міліції Черняхова Житомирської області встановив рабовласницький лад і використовує для задоволення своїх потреб працю рабів.

Міліціонери примушують людей працювати кочегарами у котельні райвідділу – без офіційного працевлаштування, нелегально виплачуючи при цьому мізерні копійки, які в рази не дотягують до розміру мінімальної заробітньої платні

Це не перший випадок використання міліціонерами праці рабів:

Довідково:

Віктора Проценка незаконно утримували у СІЗО два з половиною роки за сфальшованою справою - дві почеркознавчі експертизи інших областей України встановили підроблення документів працівниками міліції Черняхівського райвідділу, але нещодавно на замовлення "підробників" суддя незаконно призначив третю експертизу, хоча результатів двох попередніх ніхто не відміняв. Житомирські експерти виготовили прямо протилежний висновок, тепер рахунок 2 :1 на користь Проценка; ухвалами і постановами судів дії міліції і прокуратури визнавались незаконними. Але у Віктора немає грошей на адвоката, а з-за того, що він дав журналістам вбивчі свідчення проти міліціонерів - наркоторговців та злодюг, його будь - що намагатимуться кинути за грати - засідання суду відбудеться 29 листопада 2012 року у суді Володарськ - Волинська. Агов, правозахисники хрінови! Де ви?

Джерело: http://svoboda.zhitomir.ua/nash-arxiv/avtorskie-stati/miliciya-chernyaxova-vstanovila-rabovlasnickij-lad.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.