СЕРГІЙ КАПЛІН: У ПОЛТАВІ БЮЛЕТНІ ЯКІ ЗБЕРІГАЛИСЯ У ТУАЛЕТІ ЗАЛИТО ВОДОЮ!!!

24 октября 2012, 06:25
Лідер Руху простих людей
0
499
СЕРГІЙ КАПЛІН: У ПОЛТАВІ БЮЛЕТНІ ЯКІ ЗБЕРІГАЛИСЯ У ТУАЛЕТІ ЗАЛИТО ВОДОЮ!!!

Увага!!! Фото. У Полтаві бюлетені зберігали у туалеті. Після аварії їх залито водою!!!

 

Тут були бюлетені. Дивне місце для засіобів конституційного волевиявлення громадян

Я, Каплін Сергій Миколайович, єдиний узгоджений кандидат від опозиції у Полтаві (по 144 ВО), близько  7-ої години вечора 23 жовтня, отримав повідомлення, що у місці зберігання виборчих бюлетенів, у приміщенні окружної виборчої комісії сталася аварія мереж водопостачання. Відтак водою залито і зіпсовано частина бюлетенів для голосування. Приїхавши на місце пригоди, я встановив та зафіксував на фото й відео обставини аварії, та те, що відбувалося після цього. Нажаль, ніхто з моїх колег-кандидатів не приїхав, то ж я повинен був пересвідчитись, у тому, що бюлетені  у безпеці.

Справа "потопаючих бюлетенів" в руках прибиральниць


Ми встановили, що бюлетені зберігалися фактично у туалетній кімнаті. А це, як відомо, найнебезпечніше місці із-за частих пошкоджень каналізації. Крім того – це також прояв неповаги до виборців з боку влади. Нажаль іншого місця для «безцінних бюлетенів і вибору людей» чиновники просто не знайшли.

Доля бюлетенів - невідома

Друге. Відразу після мого приїзду почалася дивна метушня чиновників райради: мені перешкоджали потрапити в окружком, відволікали та зупиняли у коридорах. Я все ж пробрався до кабінету де зібрали більшість членів окружної виборчої комісії і запитав про долю бюлетенів. У відповідь зіткнувся з цілою хвилею крику деяких членів комісії. Це  не дивно, бо її склад у більшості підбирався місцевою владою під «провладних кандидатів – Залужного та Матковського» - із перевірених «регіоналів».

Швабра, відра, аварійна труба - тут були раніше бюлетені для виборів


Додаткового, мені стали відома інформація про залякування керівництва штабів опозиційних партій з боку влади. Таким чином, зривається проведення агітації за єдиного кандидата у агітаційних  наметах Батьківщини, зривається спільних захист результатів у день виборів.

На фото регіонал-заступник голови райради (центр) перешкоджає діяльності кандидата від опозиції Капліна С.М. (зліва)

Можна стверджувати впевнено, що у Полтаві, після «керівництва» містом двох мерів Мамая і Матковського, немає жодного кутка де б гарантовано не сталася аварія і щось не залило. Історія з бюлетенями чітке підтвердження цього. Полтава потопає у комунальній кризі. В то й же час, мер міста  вільно, у робочий час, агітує за свого кандидата Залужного – по школам, дитсадкам та підприємствам. Туди силоміць зганяють людей, порушуючи їх конституційні права та виборче законодавство. Ми не допустимо фальшування виборів і готові до наймасштабніших акцій протесту за всю історію Полтави. Ми точно захистимо вибір полтавців.

Умови життя бюлетенів схожі на умови життя простих людей

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.