Іду з роботи додому, нікого не рухаю..

19 октября 2012, 16:46
Владелец страницы
Цар, ватажок народів
0
870

Біля ліфту зустрічаю сусідку Лариску. Порядна, статечна жінка. Продає цигарки в переході. Виходить на своєму поверсі і кричить= Падажді!! Вот кандідат! Приносить торбу буклетів агітаційного змісту.


Чекаю в ліфті Каже = Очень хароший, почитай! Патом мне раскажешь. Переглянув буклети, поліграфія вищий клас.  Багато корисної (?) на перший погляд інформації юридичного змісту. Нє йопть хто, ПРАВОЗАХИСНИК!
Фотка кандидата - етапіздєц який пупсік томний. Покажу як хто схоче.

Кримчак Сергій Олександрович
День народження: 31 Серпня 1987

===
В біографії склад сім"ї,  тата, маму, шкільні роки, правничий факультет бувшого КДУ пропускаєм. Читаєм =

в березні 2006 року був обраний депутатом Дарницької районної в м. Києві ради;

в 2008 році був обраний депутатом Київської міської ради.

Рахуїм на пальцях, в 19 років в райраді, в 21 в міськраді. Питання до блогерів, шо сказать Ларисці? Геній від політики, чи насмоктав? Батьки музиканти. Це для інхвормації. З цього боку ніби протекції бути не могло.
=====
Як мені в такому випадку діяти з моєї громадянської позиції? Написати на першій сторінці буклета = "РигоАнальна ТУШКА" перманентно-чорним маркером і приліпити перед підїздом? Чи мо який інший текст порадите? :)

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.