Ні рекламному смітнику

30 августа 2012, 05:04
0
295

Громадські активісти хочуть подолати рекламний “смітник” у Луцьку. Незаконне розміщення оголошень та агітаційних матеріалів усюди, де їх можна тільки причепити, приклеїти

Громадські активісти Луцька переконані, що місто не має бути засмічене рекламою. Це створює не тільки інформаційний шум, який негативно впливає на нервову систему людей, а й погіршує благоустрій.

Громадські активісти хочуть подолати рекламний “смітник” у Луцьку. Незаконне розміщення оголошень та агітаційних матеріалів усюди, де їх можна тільки причепити, приклеїти, в рази збільшилося у період передвиборчої кампанії.

Згідно зі статтею 152-ю кодексу України “Про адміністративні правопорушення”, за розміщення реклами у не відведених для цього місцях належить сплатити штраф: громадянам від 340 до 850 гривень, посадовцям і підприємствам – більше тисячі гривень. Додатково правопорушник сплачує і за завдані збитки благоустрою. Саме із політичною рекламою, кажуть, найбільше клопотів.

Ця проблема є не лише в Луцьку, а й багатьох інших містах України. Хоча в деяких вдалося подолати засмічення незаконною рекламою: комунальники щодня її зривають, відповідно, і втрачається сенс розміщення у невстановлених місцях.

Четвертого вересня громадські активісти планують обговорити цю проблему за “круглим столом” з представниками влади, зацікавленими особами та не байдужими лучанами, щоб вирішити її системними діями. Закликають у європейському місті не забувати про культуру, адже чисто не там, де прибирають, а там де не смітять.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.