Ми не залежимо ні від чинної влади, ні від опозиції!

10 августа 2012, 14:56
0
278
Ми не залежимо ні від чинної влади, ні від опозиції!

7-го серпня журналісти семи друкованих та інтернет видань Хмельниччини спілкуватися з обласним головою «УДАРу» Олександром Корнійчуком.

     7-го серпня журналісти семи друкованих та інтернет видань Хмельниччини спілкуватися з обласним головою «УДАРу» Олександром Корнійчуком.

     1 серпня в Києві відбувся десятий загальний з’їзд партії, на якому її лідер відкрив присутнім основні політичні позиції «Удару». Віталій Кличко познайомив широкий загал з ключовими персонами його команди, що формують кістяк організації та входять,відповідно,до першої десятки партійного списку.

     Олександр Корнійчук привіз хмельничанам добрі новини:на противагу політичним «динозаврам» що дісталися нам в спадок від колишніх режимів, в країні з’явилась дійсно нова сила, незаплямованажодними політичними інтригами.

     «Воно і зрозуміло – перш ніж потрапити до списків «УДАРу» нові лідери пройшли відбір саме за ознакою їх репутації»,– зазначає пан Корнійчук: «Чого вартує одна лише присяга кандидата, яку обов’язково складав кожен з нас. Це своєрідна «політична клятва Гіппократа»: ніякими діями не зашкодити українському суспільству, не зрадити національні інтереси і, звичайно, не входити в жоден союз із Партією Регіонів».

     (Нагадаємо, що в результаті перевірки на причетність до корупції зі списків «УДАРу» було відсіяно близько 15-ти відсотків кандидатів).

     Серед очільників виборчого списку партії «УДАР Віталія Кличка» на парламентських виборах:

  •      Кличко Віталій – Лідер партії "УДАР", Герой України.
  •      Матіос Марія – українська письменниця (поет, прозаїк, публіцист), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.
  •      Розенко Павло – провідний експерт Центру ім. О.Разумкова, експерт з питань соціальної політики України.
  •      Агафонова Наталія – кандидат юридичних наук.
  •      А також наш земляк – Корнійчук Олександр.

     Посилити роль громадянина в управлінні країною – це першочергова ціль, яку одноголосно підтримали всі учасники зїзду. «Ми забезпечимозвичайній людині можливість безперешкодно дізнатись про реальні доходи і витрати бюджетів всіх рівнів» – постановили «УДАРівці». Ми створимо всі умови для того, щоб за допомогою референдумів громада могла скасувати рішення органів влади та відправляти у відставку голів адміністрацій, прокурорів, керівників податкових.  Впровадити законопроект «Народної законодавчої ініціативи» – завдання партії №1.

     «Ми не залежимо ні від чинної влади, ні від опозиції» – неодноразово наголошував в своїй промові лідер партії Віталій Кличко. «Це стане нам у нагоді коли ми, ставши до влади, почнемо ламати корупційну вертикаль і проводити люстрації, звичайні для європейської держави. Ми звільнимо кожного, хто не заслуговує на свою посаду. Досить вже компромісів та кумівства». – Акцентував голова обласного осередку партії.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.