За підсумками першого півріччя 2012 року 13 армійський корпус посідає лідируюче

2 августа 2012, 09:23
0
439

У 13 армійському корпусі проведено аналіз стану фізичної підготовки в частинах корпусу та виконання заходів «Року фізичної підготовки та спорту» у першому півріччі 2012 року.

-  З метою виконання поставлених завдань щодо удосконалення процесу фізичного виховання військовослужбовців, організованого і ефективного проведення заходів року фізичної підготовки у 2012 навчальному році, командиром 13 армійського корпусу та командирами військових частин з’єднання були відпрацьовані рішення на організацію фізичної підготовки та спортивно – масової роботи в підпорядкованих військових частинах, - зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби фізичної підготовки і спорту 13 армійського корпусу капітан Іван Каращук. - Зокрема, було визначено військові частини, які протягом навчального року займаються за спеціальними, посиленими програмами фізичної підготовки. Серед них - 24 окрема механізована бригада, 80 окремий аеромобільний полк, 29 окремий розвідувальний батальйон та додатково в кожній військовій частині визначено один підрозділ, що займається за посиленою програмою фізичної підготовки.

Такий комплексний підхід вже за підсумками першого півріччя показав позитивні результати. Так, на Спартакіаді Збройних Сил України серед з’єднань та повітряних командувань 13 АК вже має лідируюче місце: перші місця з гирьового спорту, волейболу та багатоборства ВСК, а з міні-футболу – з’єднання посіло друге.

-  Сьогодні армійський корпус впевнено тримає загальне перше місце в Спартакіаді Збройних Сил України, - додав капітан Іван Каращук. – Але «спочивати на лаврах» ще зарано, попереду змагання з літнього біатлону, бігу на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод у складі підрозділу, воєнізованого кросу на 3 км зі стрільбою та метанням гранати. І в цілому вони будуть визначати  загальне місце з’єднання на першості Збройних Сил.

До загальної скарбнички спортивних досягнень 13 армійського корпусу позитивні результати принесли учасник 20-го Огляду на кращу організацію фізичної підготовки та спортивно – масової роботи в Збройних Силах України. Управління з’єднання оцінено на добре, а 11 орема артилерійська бригада та 15 реактивний артилерійський полк отримали відмінні оцінки.

Провівши аналіз першого півріччя поточного року, управлінню корпусу та підпорядкованим частинам були поставленні завдання до кінця 2012 року. Зокрема, командири військових частин зобов’язані провести ретельний аналіз ефективності процесу фізичної підготовки у своїх колективах. Також, у 13 армійському корпусі розпочинається навчально – тренувальні збори щодо підготовки підрозділів військових частин до першості з’єднання з літнього військового біатлону, воєнізованого кросу на 3000 метрів з метанням гранат та стрільбою, бігу на 1100 метрів з подоланням смуги перешкод в складі підрозділу.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.