Голодні українці та турбота українського законодавця за побут іноземних громадян

23 апреля 2012, 19:03
0
551

Голодні українці та турбота українського законодавця за побут іноземних громадян

Черговий ляпас від депутатів отримали українці. Цим ляпасом став підписаний Президентом Митний кодекс України.

Частина третя статті 420 Митного кодексу є шедевром покращення життя вже сьогодні для депутатів та їм подібним посадовцям з міністерств.

Зрозуміло, що така не чувана стурбованість побутом іноземних громадян – це лише привід для відкриття в Києві магазинів безмитної торгівлі. Не буду зупинятися на роз’ясненні, сподіваюся, що читач зрозуміє усю суть цього хитросплетіння українського законодавця.

Тут важливо запитати у цих мудрих панів, чому в лікарнях не має ліків, а лікар шукає шляхи виживання, чому шахтар при каторжній праці отримує копійки і не може дати своїм дітям вищу освіту, чому вчителі не бажають надавати якісну освіту дітям і щоразу під приводом благодійної допомоги вимагають у батьків гроші.

Законодавець проявляє турботу до іноземних громадян, залишивши своїх виборців без уваги та додаткових бюджетних надходжень.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.