Парадокс генія

4 апреля 2012, 08:06
0
442
Парадокс генія

...

Вы можете прочесть этот текст на русском ниже украинского

Двадцяте  століття  почалося  з   приголомшливої  революції  в науці.                         

Завдяки  Альберту  Ейнштейну  закони фізики були знову переглянуті, а разом з ними - і уявлення людства         про  Всесвіт. Геніально...              

Але парадокс Ейнштейна полягав у тому, що створивши теорію відносності, він не зміг прийняти квантової            теорії. Ейнштейн писав Максу Борну: «Квантова теорія, безумовно, справляє враження. Проте внутрішній голос каже мені, що на перевірку вона виявиться не тим, чим треба .. ». Ось така істота - людина.  Навіть геніальний розум обмежений стереотипами, упередженнями.

Вчені бадьоро змінюють одні моделі будови Всесвіту на інші. Часто ці моделі безглузді - згадаймо землю, що спочиває на слонах і черепасі. Але ж це думка вчених! Високолобих, геніальних! І обмежених ... Їх модель не відображає реальності, а тільки бачення модельєра.

Тому вченим важко визнати існування іншого світу - нематеріального, духовного.

Духовна реальність, її закони і поняття знаходяться поза матеріальними межами.

Щоб осягнути духовне, необхідно зруйнувати ланцюги традиційних догм, поглядів, тобто стереотипів, що сковують наше мислення і нав’язуваних цим світом: стереотипів наукових, політичних, релігійних.

Помешкання, створене зіпсованим володарем цього світу - вороже й небезпечне для людини.

Витончений розум противника Божого вправно опоганює  все чисте і святе.

Створений ним світовий порядок є родючим ґрунтом для процвітання збочень. Більш того, аморальність і розпусту подаються у привабливій упаковці. Кожному цукерочка упакована за смаком.

Помилкове знання про духовне він упакував в привабливий демонічний окультизм.

Чисті шлюбні відносини він упакував в тваринний секс - де попало, з ким попало і як попало. Його пропаганда - це агресивна і безсоромна демонстрація інтимної сфери людських стосунків, гомосексуалізму, всіх форм насильства. Це називається свободою.

Духовність пов’язана з совістю, з мораллю, а емоції - з інстинктами. Суспільство без моральних орієнтирів розвалюється, адже гниття веде до розкладання і загибелі. В такому суспільстві не цінується здоров’я і життя, культивується підлість, процвітає знущання над слабкими, презирство до добра і любові. Як тіло руйнується у вогненній печі, так і духовність руйнується свободою від совісті. Все, що люди придбали в результаті незалежності від Бога - це тління і смерть.

Під красивими обгортками ховається смердюча отрута.

Можна, як багато хто робить, запекло відкидати всі попередження. Але реальність така, що духовно сонне людство стало схоже на жабу, яка непомітно для себе зварилася у воді, що повільно нагрілася до кипіння. Розумні люди уподібнилися до ведених інстинктами тварин. Парадокс ...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iY9QzCp92TI

  

Здавалося б, що саме релігія буде тим острівцем духовності Божої, де людина зможе наблизитися до Отця, де не буде місця упередженням, стереотипам, де буде справжня свобода духу.

Але реальність така, що сучасні християнські церкви хворі усіма моральними хворобами цього світу. Чому ж їх спіткала така доля?

Тому, що не справа церкви, стаючи другом світу, виправляти безбожний світ шляхом компромісів зі вченням Христа.

Фактом є те, що не людьми світ створений і не людьми створено розклад для цього світу і тому всупереч людському бажанням світ рухається до свого кінця. І буде не так або інакше, а буде так і не інакше. Ніхто з людей не здатний змінити перебіг пір року, дня і ночі. І ніхто не зупинить кінця часу цього світу і настання нового світу Бога. Людство, відмовившись від божественного керівництва, впало в яму. Одні намагаються зручно влаштуватися в ній, інші намагаються вибратися з ями своїми зусиллями, створюючи всілякі нові релігії, але і ті й інші відмовляються прийняти простягнуту руку Господа, щоб вибратися з неї. Але альтернативи для світу, крім Ісуса, не існує.

Церква Христа була покликана сповіщати безбожному світовому порядку приреченість на знищення і можливість порятунку для КОЖНОГО християнина. Вільна від плотських жадань церква першого сторіччя була духовно сильною і здатною протистояти світським спокусам.

Але невгамовна погоня деградованого духовенства за славою, розкішшю і насолодами привела до того, що справжні духовні цінності втратили значення в цьому світі, замість духовного світла поширюється мракобісся.

Назвавши себе намісниками Бога на землі, духовенство в прагненні утримати земний престол за всяку ціну, наповнило землю брехнею, стражданнями, кров’ю тих, хто відстоював істину Бога, тим самим стаючи співучасниками переслідувачів Христа.

Сумно, але сучасні церкви віру Христа перетворили на язичницький культ. Сучасне християнство - це звід правил, традицій і законів, але ніяким церковним догматом не можна досягти благодаті Божої. Якщо даний Богом через Мойсея Закон не зміг зробити людину праведною, то це не під силу жодному іншому, створеному людьми так званому  Закону Божому. Християнські церкви просякнуті навчаннями, які не походять з науки Христової. Впровадженням язичницьких звичаїв вони відкинули вчення Христа, вийшли з-під покрови благодаті під вогненний дощ Божого гніву, бо законом не можна досягти благодаті.

Кожна релігія навертає до себе і потім намагається обманом і маніпуляціями утримати людей в невігластві, позбавляючи можливості звернутися до Отця. Людина стає заручником церкви, що навернула його і церква бере контроль над його вірою і совістю, підміняючи собою Бога.

Жадібні і честолюбні духовні вчителі, підмінюючи духовне емоційним, упакованим в ритуали і традиції, опускають людей до рівня примітивного язичництва,

Створюється враження винятковості й істинності, особливої праведності тільки своєї церкви. Всі інші завзято паплюжаться. У результаті християнство перетворилося на псевдохристиянське сектантство. Замість процвітання християнської любові йдуть нескінченні суперечки про свята, церемонії, навчання, ритуали. Все це абсолютно ніякого відношення до істини не має, але зате рясно підливає бензину у вогонь фанатизму і ворожнечі.

Тому псевдохристиянських вчення ніхто всерйоз не сприймає. Тому християнський світ наповнений обманом, жадібністю, злочинністю. Через них зневажається дорога правди. Адже правда не є набором привабливих риторичних і логічних інтелектуальних хитрувань. Істина - проста і глибока і для її пізнання потрібен не високий інтелект, а щире довірливе серце.

Христос не є власністю будь-якої, навіть найпотужнішої, конфесії і його вчення не є додатком до праць церковних богословів.

Ісус Христос здійснював великі справи - воскресив мертву, зціляв хворих, зупинив бурю і не брав за це ні копійки, а псевдохристияни за всяку нісенітницю вимагають грошей. Це аморально. Через духовну мізерність вони торгують богом. Вони закривають людей, немов птахів в свою клітку, обрізають духовні крила, годують своєю «духовною» їжею і «сита» людина втрачає бажання і здатність піднятися до висот Божественної духовності.

Вони не вчать сприймати Бога як рідного і люблячого Отця. Псевдохристиянство має таке ж відношення до Бога, як театральна каса до мистецтва.

Тому кожна людина має право відкинути їх і вибрати дорогу Христа.

Сумно, але тільки одиниці бажають справжньої свободи замість уявної ситості в цій клітці...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F0_uIXwRHOM

 

Прийшовши з небес, Син Божий відкрив справжнє, духовне значення Божого задуму.

Однак, духовні лідери не здатні абстрагуватися від матеріального і прийняти Його вчення. Вони не можуть зруйнувати створені ними релігійні стереотипи і, як наслідок, духовна реальність для них недосяжна. Вони не можуть повірити в неможливе. А саме така віра необхідна для пізнання духовного світу.

Відомо, що Ісус відкинув запропоновану дияволом земну владу. Він чітко бачив різницю масштабів - вічність і Всесвіт проти добробуту, обмеженого землею. Цей світ не може запропонувати гідних цінностей, а тільки сурогати. Тому для тих, хто має Божественне покликання немає нічого особливо привабливого на землі.

Релігія створює зовнішні атрибути побожності, не змінюючи внутрішньої, тлінної людини. Псевдохристиянство не міняє стару особистість на нову, а додає до старої нове, і старе постійно тягне за собою нове - виходить жалюгідне видовище.

Бог хоче, щоб людина почала думати інакше, почала змінювати себе зсередини. Бог хоче, щоб тлінна людина розіп’яла свою гріховну плоть разом з Христом і воскресла, як нова особистість для духовного життя. Такі нові люди, справжні християни непідвладні і незалежні більше ні від якого людського священства у своїх відносинах з Богом, тепер можуть сміливо наближатися до нього, завдяки «новому і живому шляху», відкритого для них їх єдиним Первосвящеником і Посередником, Божим Сином. Ніякі святий чи свята не замінить Ісуса, тому що нікотрий святий не зробив для людей того, що зробив Ісус, тому нікотрий святий не може бути гідним нашого поклоніння і бути нашим заступником. Ніякі страждання людини і всього людства не зрівняються по силі зі стражданнями безгрішного Ісуса, тому ніхто не зможе заплатити ціну за порятунок.

Він - Глава Церкви, Цар і Господь. Неможливо увійти в Царство Боже, не підкоряючись Царю вже тепер.

Довівши Христа до розп’яття, диявол тріумфував - він побачив приниженого і мертвого Сина Бога. Але противник перехитрив сам себе. На хресті разом з Ісусом були розп’яті гріхи людства, пролита кров Христа очистила кожного віруючого, а Його воскресіння звільнило християн від прокляття смерті. Розп’яттям Христа були зруйновані справи диявола, він втратив свій вплив і силу, а восторжествувала, насправді, мудрість, сила і любов Бога.

В матеріальному світі все підлягає зотлінню. І людина - не виняток. Батьки через тлінне насіння передали нам марне життя, в якому наші плотські пожадливості є причиною тління. Релігія схожа на холодильник, який тільки сповільнює тління, але вона не може усунути цей процес.

Слово Бога - ось нетлінне насіння, з якого відроджується нетлінний чоловік.

Людина, котра народжена і живе в гріху без Ісуса має тільки одну альтернативу у Бога - встати на суд і бути засудженим. Християнин не перебуває під осудом, його вроджена гріховність покривається Христової праведністю, проти якої сатана не може нічого сказати. Жертва Ісуса дає християнинові сміливість просити прощення за вчинений гріх перед Отцем і дає також силу боротися з гріхом і долати його. У книзі життя записи наших гріхів стираються, якщо ми боремося з ними.

Бог не латає, не лагодить і не покращує людину. Він умертвляє стару і створює нову людину: «Але ті, що Христові Ісусові, розіп’яли вони тіло з пристрастями і похотями» (Гал.5: 24).

Ми повинні усвідомити це і почати себе змінювати, щоб перетворитися з земного «хробака» в небесного «метелика». Для цього зовсім не обов’язково бути генієм.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-JnOCTqpcwE

 

 парадокс гения

Двадцатое столетие началось с ошелом­ляющей революции в науке.

Благодаря Альбер­ту Эйнштейну законы физики были вновь пере­смотрены, а вместе с ними – и представления человечества о Вселенной. Гениально...

Но парадокс Эйнштейна состоял в том, что, создав теорию относительности, он не смог принять квантовую теорию. Эйнштейн писал Максу Борну: «Квантовая теория, безусловно, производит впечатление. Однако внутренний голос говорит мне, что на поверку она окажется не тем, что надо..» Вот такое существо – человек. Даже гениальный ум ограничен стереотипами, предубеждениями.

Ученые бодро меняют одни модели мироздания на другие. Часто модели нелепые – вспомним землю, покоящуюся на слонах и черепахе. Но ведь это мнение ученых! Высоколобых, гениальных! И ограниченных… Их модель не отражает реальности, а только видение модельера.

Поэтому ученым трудно признать существование иного мира - нематериального, духовного.

Духовная реальность, ее законы и понятия  находятся вне материальных границ.

Чтобы постичь духовное, необходимо разрушить цепи традиционных догм, взглядов, т.е. стереотипов,  сковывающих наше мышление и навязываемых этим миром.

Среда обитания, созданная порочным властелином этого мира - враждебная и опасная для человека.

Изощренный ум противника Божьего поднаторел в осквернении всего чистого и святого.

Созданный им мировой порядок является благодатной почвой для культивирования извращений. Более того, аморальность и разврат подаются в привлекательной упаковке. Каждому конфетка упакована по вкусу.

Ложное знание о духовном он упаковал в привлекательный демонический оккультизм.

Чистые брачные отношения он упаковал в животный секс – где попало, с кем попало и как попало. Его пропаганда – это агрессивная и бесстыжая демонстрация интимной сферы человеческих отношений,  гомосексуализма, всех форм насилия. Это называется свободой.

Духовность сопряжена с совестью, с моралью, а  эмоции - с инстинктами. Общество без моральных ориентиров идет вразнос, ведь гниение ведет к разложению и гибели. В таком обществе не ценится здоровье  и жизнь, культивируется подлость, процветает издевательство над слабыми, презрение к добру и любви. Как тело разрушается в огненной печи, так и духовность разрушается свободой от совести. Все, что люди приобрели в результате независимости от Бога – это тление и смерть.

Под красивыми фантиками прячется дурно пахнущая  отрава.

Можно, как это делают многие, ожесточенно отвергать все предупреждения. Но реальность такова, что духовно сонное человечество стало похоже на лягушку,  которая незаметно для себя сварилась в медленно нагревающейся до кипения воде. Разумные люди уподобились  ведомым инстинктами животным. Парадокс…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=iY9QzCp92TI

 Казалось бы, что именно религия будет тем островком духовности Божьей, где человек сможет приблизиться к Отцу, где не будет места предубеждениям, стереотипам, где будет истинная свобода духа.

Но реальность такова, что современные христианские церкви больны всеми моральными болезнями этого мира. Почему же их постигла такая участь?

Потому, что не дело церкви, становясь другом миру,  исправлять безбожный мир путем компромиссов с учением Христа.

Фактом является то, что не людьми мир создан и не людьми создано расписание для этого мира и поэтому вопреки людскому желанию мир движется к своему концу. И будет не так или иначе, а будет так и не иначе. Никто из людей не способен изменить течение времен года, дня и ночи. И никто не остановит конца времени этого мира и наступления нового мира Бога. Человечество, отказавшись от божественного руководства, упало в яму. Одни стараются удобно устроиться в ней, другие стараются выбраться из ямы своими усилиями, создавая всевозможные новые религии, но и те и другие отказываются принять протянутую руку Господа, чтобы выбраться из нее. Однако, альтернативы для мира, кроме Иисуса Христа, не существует.

Церковь Христа была призвана извещать безбожному мировому порядку обреченность на уничтожение и возможность спасения для КАЖДОГО христианина. Свободная от плотских вожделений церковь первого столетия была духовно сильной и способной противостоять мирским искушениям.

Но неуемная погоня деградированного духовенства за славой, роскошью и наслаждениями привела к тому, что истинные духовные ценности утратили значение в этом мире, вместо духовного света распространяется мракобесие.

Возомнив себя наместниками Бога на земле, духовенство в стремлении удержать земной престол любой ценой, наполнило землю ложью, страданиями, кровью тех, кто отстаивал истину Бога, тем самым, становясь соучастниками преследователей Христа.

Печально, но современные церкви веру Христа превратили в языческий культ. Современное христианство - это свод правил, традиций и законов, но никаким церковным догматом нельзя достичь благодати Божьей. Если данный Богом через Моисея Закон не смог сделать человека праведным, то это не под силу никакому другому, созданному людьми так называемому Закону Божьему. Христианские церкви пропитаны учениями, которые не происходят из науки Христовой. Внедрением языческих обычаев они отвергли учение Христа, выйдя из-под навеса благодати под огненный дождь Божьего гнева, ибо законом нельзя достичь благодати.

Каждая религия привлекает к себе и потом старается обманом и манипуляциями удержать людей в невежестве, лишая возможности обратиться к Отцу. Человек становится заложником привлекшей его церкви, и она берет контроль над его верой и совестью, подменяя собой Бога.

Алчные и честолюбивые духовные учителя, подменивая духовное эмоциональным, упакованным в ритуалы и традиции, опускают  людей до уровня примитивного язычества.

Создается впечатление исключительности и истинности, особой праведности только своей церкви. Все остальные огульно поносятся. В итоге христианство превратилось в псевдохристианское сектантство. Вместо процветания христианской любви идут бесконечные споры о праздниках, церемониях, учениях, ритуалах. Все это абсолютно никакого отношения к истине не имеет, но зато обильно подливает бензина в огонь фанатизма и вражды.

Поэтому псевдохристианские учения никто всерьез не воспринимает. Поэтому христианский мир наполнен обманом, алчностью, преступностью. Из-за них поносится дорога истины. Ведь истина не является набором привлекательных риторических и логических интеллектуальных ухищрений. Истина - простая и глубокая и для ее познания нужен не высокий интеллект, а искреннее доверчивое сердце.

Христос не является собственностью какой-либо, даже самой мощной, конфессии и его учение не является добавлением  к трудам церковных богословов.

Иисус Христос совершал великие дела – воскресил мертвую, исцелял больных, остановил бурю и не брал за это ни копейки, а псевдохристиане за всякую чепуху требуют денег. Это аморально. Из-за скудости духовной они торгуют богом. Они закрывают людей, словно птиц в свою клетку, обрезают духовные крылья, кормят своей «духовной» пищей и «сытый» человек утрачивает желание и способность подняться до высот Божественной духовности.

Они не учат воспринимать Бога как родного и любящего Отца. Псевдохристианство имеет такое же отношение к Богу, как театральная касса к искусству.

Поэтому каждый человек имеет право отбросить их и выбрать дорогу Христа. 

Печально, но только единицы желают истинной свободы вместо мнимой сытости в этой клетке…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=F0_uIXwRHOM

Придя с небес, Сын Божий открыл истинное, духовное значение Божьего замысла.

Однако духовные лидеры не способны абстрагироваться от материального и принять Его учение. Они не могут разрушить созданные ими религиозные стереотипы и, как следствие, духовная реальность для них недостижима. Они не могут поверить в невозможное. А именно такая вера необходима для познания духовного мира.

Известно, что Иисус отверг предложенную дьяволом земную власть. Он четко видел разность масштабов – вечность и Вселенная против благосостояния, ограниченного землей. Этот мир не может предложить достойных ценностей, а только суррогаты. Поэтому для имеющих Божественное призвание нет ничего особо привлекательного на земле.

Религия создает внешние атрибуты богоугодности, не меняя внутреннего, тленного человека. Псевдохристианство не меняет старую личность на новую, а добавляет к старой новое, и старое постоянно тащит за собой новое - получается жалкое зрелище.

Бог хочет, чтобы человек начал думать иначе, начал менять себя изнутри. Бог хочет, чтобы тленный человек распял свою греховную плоть вместе с Христом и воскрес, как новая личность для духовной жизни. Такие новые люди, истинные христиане неподвластные и независимые более ни от какого человеческого священства в своих отношениях с Богом, теперь могут смело приближаться к нему, благодаря «новому и живому пути», открытому для них единственным их Первосвященником и Посредником, Божьим Сыном.  Никакой святой или святая не заменит Иисуса, потому что никакой святой не сделал для людей того, что сделал Иисус, поэтому никакой святой не может быть достойным нашего поклонения и быть нашим заступником. Никакие страдания человека и всего человечества не сравнятся по силе со страданиями безгрешного Иисуса, поэтому никто не может заплатить цену за избавление.

Он – Глава Церкви, Царь и Господь. Невозможно войти в Царство Бога, не подчиняясь Царю уже теперь.

Доведя Христа до распятия, диавол торжествовал – он увидел униженного и мертвого Сына Бога. Но противник перехитрил сам себя. На кресте вместе с Иисусом  были распяты грехи человечества, пролитая кровь Христа очистила каждого верующего, а Его воскресение освободило христиан от проклятия смерти. Распятием Христа были разрушены дела дьявола, он утратил свое влияние и силу, а восторжествовала, на самом деле, мудрость, сила и любовь Бога.

В материальном мире все подвержено  тлению. И человек – не исключение. Родители через тленное семя передали нам суетную жизнь, в которой наши плотские похоти являются причиной тления. Религия похожа на холодильник, который только замедляет тление, но она не может устранить этот процесс.

Слово Бога - то нетленное семя, из которого возрождается нетленный человек.

Человек, рожденный и живущий в грехе без Иисуса, имеет только одну альтернативу у Бога - встать на суд и быть осужденным.

Христианин не находится под осуждением, его врожденная греховность покрывается Христовой праведностью, против которой сатана не может ничего сказать. Жертва Иисуса дает христианину смелость просить прощения за совершенный грех перед Отцом и дает также силу бороться с грехом и одолевать его. В книге жизни записи наших грехов стираются, если мы боремся с ними.

Бог не латает, не реконструирует и не улучшает человека. Он умерщвляет старого и создает нового: «Но те, которые Христовы, распяли плоть со страстями и похотями» (Гал.5:24).

Мы должны осознать это и начать себя менять, чтобы превратиться из земного «червя»  в небесную «бабочку». Для этого совсем необязательно быть гением.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-JnOCTqpcwE

 

 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.