Обдаровані школярі Волині

16 марта 2012, 11:22
0
470

10 березня, на Волині, за підтримки нашої організації, розпочався конкурсний відбір в рамках освітньо-просвітницького проекту «Обдаровані школярі Волині».

10 березня, на Волині, за підтримки нашої організації, розпочався конкурсний відбір в рамках освітньо-просвітницького проекту «Обдаровані школярі Волині».

Головною метою проекту є підтримання обдарованої молоді Волинської області шляхом надання їй допомоги в здобутті якісної професійної освіти у провідних ВНЗ України.

Згідно з умовами, проект проходитиме в два етапи: I-етап – з 10 березня по 15 червня 2012 року; II-етап – фінальний – 20 червня 2012 року.

В ході I-етапу, учасники проекту, школярі випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів I-III ступенів Шацького, Любомльського, Ратнівського, Іваничівського, Володимир-Волинського, Старовижівського, Ковельського районів, міст Ковеля, Нововолинська та Володимир-Волинська, повинні будуть написати ессе-проекти із коротким описом власного бачення щодо нагальних проблем сіл та селищ Волинської області, а також запропонувати свої креативні ідеї на рахунок актуальних шляхів їх вирішення.

Кожен із поданих ессе-проектів має бути написаний у доступному стилі в рамках п’яти тематичних блоків, а саме:

Економічні реформи та ініціативи в моєму районі (місті, селищі).

Правовий захист громадян мого району (міста, селища).

Культурно-освітницька діяльність в моєму районі (місті, селищі).

Шляхи покращення медичного забезпечення в моєму районі (місті, селищі).

Шляхи підвищення знання мов населенням мого району (міста, селища).

За підсумками реалізації I етапу, в кожному із зазначених районів будуть визначені переможці, які отримають запрошення на участь у заключному фінальному етапі проекту, в ході якого відбудеться захист кращих робіт та визначення переможців проекту.

Останні ж, окрім почесних дипломів, будуть нагороджені іменними грошовими преміями у 1000 грн., а також можливістю безоплатного навчання у провідних вищих навчальних закладах України відповідно до напрямків власних тематичних робіт.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.