Анонс. Актуальне інтерв’ю від УВО-Новин. Олександр Данилюк.

17 ноября 2011, 22:00
0
475

УВО-Новини спільно з РадіоВоля ( http://radio.volya.cv.ua/ ) розпочинають проект «Актуальне інтерв’ю» з відомими людьми в якому питання будете задавати ви особисто.

Першим учасником проекту буде відомий громадський діяч, координатор громадянського руху «Спільна справа», Олександр Данилюк.Якщо ви маєте бажання задати питання пану Олександру, то ви можете це зробити вступивши в групу УВО-Новини на фейсбуці: http://www.facebook.com/groups/uvo.novyny/306909776005029/?notif_t=group_activity та розмістивши ваше питання в гілці, яка буде відкрита для цього.Питання ви можете задавати до 24 години 20 листопада в наступній гілці: http://www.facebook.com/groups/uvo.novyny/permalink/306938979335442/ на фейсбуці або безпосередньо на форумі УВО.Питання повинні бути коректними та по суті. Максимальна кількість питань від одного учасника – три.Після того, як питання будуть зібрані, координатор УВО-Новин Віктор Алекса поспілкується з паном Олександром та задасть їх.Результати розмови ви зможете прослухати через РадіоВоля ( попередньо анонсуємо) та прочитати в УВО-Новинах, форумі УВО та інших ресурсах Інтернету. УВО-Новини
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.