Робота.... як багато в цьому слові літер......

11 ноября 2011, 15:36
0
450
Робота.... як багато в цьому слові літер......

труд облагораживает человека....

Ми приходимо на цей світ, живемо,  навчаємось - а все це для чого ??? А для того, щоб в майбутньому мати гарну роботу, гарну заробітню плату, а ще для чоловіків це :
1)Посадити дерево
2) Побудувати будинок
3) Виростити сина ( зазвичай говорят народити, але я вважаю, що в силу багатьох фізіологічних причин - це неможливо)

Отже все було б чудово і ми свято вірили в цей міф, якби не одна маленька проблемка, іноді молоді люди навіть не доходять до навчання, бо батьки не мають таких коштів, за які б могли навчатися їх діти. І це насправді, велика проблема. ось чому в нашій країні так багато алко-залежних, нарко-залежних, злодіїв та убивць.


Але ж якби діти могли навчатися і працювати і платити за себе, то мабуть було б набагато краще. Я провела власне розслідування і виявилось, що я також не змогла знайти роботу для себе в інтернеті.
Я навчаюся в КИМ им. Р.М. Глієра, і тому графік мій не однаковий кожного дня, і тому я не можу працювати ввечері наприклад, бо графіки не співпадають...

Осб, будь-ласка, якщо я, можливо не там шукала, допоможіть мені знайти роботу, бо зараз сімейна ситуація така, що мені потрібно шукати роботу, але і звичайно учитись, бо знання це головне.


Дякую за допомогу...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.