Новина про смерть Януковича не підтвердилась.

9 ноября 2011, 16:51
0
841

Журнал Кореспондент стає впливовим ресурсом, раз ним прикриваються гумористи.

В Інтернеті з другої половини дня через соціальну мережу Twitter була розповсюджена новина про те, що над Київським морем було збито гелікоптер на якому знаходився Віктор Янукович. Як стало зрозуміло, це був чорний гумор невстановленої особи, але деякий час новина наробила галасу. В якості доказу було представлено начеб то сторінку Інтернет - ресурсу Кореспондент.net:

http://twitter.com/?photo_id=1#!/maybeua/status/134286912235114496/photo/1/large

Нагадаємо, що в історії відомі випадки, коли масовий психоз призводив до реальних негативних наслідків в суспільстві, коли в 1938 році радіопостановка «Війна світів» про захоплення світу інопланетянами була сприйнята американцями за правду та викликала шалену паніку в США.

На противагу від американців, де радіопостановка викликала непередбачувані наслідки псевдоновина аналогічного формату в Україні викликала лише цілу хвилю радощів та сміху…

Слід зазначити, що чорний гумор навколо образу Президента України лунає постійно.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.