Німці забирають ЄВРО12

18 октября 2011, 10:03
Владелец страницы
політолог Аналітичного центру "Політика"
0
7780

Перипетії влади та опозиції, Януковича та Тимошенко гублять єдиний реальний національний проект Украіни. І це не уявне членство в ЄС, це не маловигідне членство в асоціації , це набагато більше..

це мільярди потрачених коштів, це надії мільйонів, це 5-ть років життя країни, яка так мало бачила чогось хорошого в своїй історії, і тут у Нас забирають останнє...

Тимошенко пішла на крайності!! 

Янукович грає у глобального безвекторного політика.

Росія перетягує Україну в Євроазійську-Неоімперію Путіна.

А Німеччина тихенько гне свою прагматичну лінію, забираючи у нас ЄВРО12...

Заяви Німецьких депутатів, свідчать про нездоровий прагматизм. Про надреальне бажання провести чемпіонат в Польщі та Німеччині.

Справа Тимошенко набагато глибша, ніж та якою нас кормлять з екрану..      

При якій Янукович стане диктатором.

Тимошенко весільним генералом.

І тільки Украіна біля розбитого корита((

Німці будуть на коні, рентабельність побудованих стадіонів та інфраструктури після двох чемпіонатів зросте, Меркель звітуватиме про приріст кращої економіки, депутати ЄНП гордо заявлятимуть що врятували світ, чи то Тимошенко від «Злого диктату» та його реклами за рахунок Європейської футбольної першості.

Росія також розігрує гарну комбінацію, нічого не роблячи, на чужому полі битви... Виграючи прицьому джек-пот, суверенну державу, на роздоріжжі Європи та Азії.

А ми українці, два козаки - три гетьмани,

втрачаємо свої здобутки !

Євро12 в тому числі...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Давидюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.