Неповнолітня студентка Могилянки здійснила замах на Табачника

22 сентября 2011, 08:34
Журналист, студент, общественный деятель.
0
826

Як повідомив телефоном Голова правління ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції», щойно неповнолітня студентка Києво-Могилянської академії здійснила замах на міністра освіти, науки та спорту Дмитра Табачника. Дівчина потрапила до зали, в якій про

Дівчина потрапила до зали, в якій проходив Міжнародний форум міністрів освіти Європи за участі Табачника. Після виступу останнього вона подарувала йому кілька ляпасів букетом жовто-блакитних хризантем.

Як повідомляє джерело, активісти намагалися виїхати на автівці одного з учасників ВГО «КУПР» з місця події, проте дорогу перекрили, людей – затримали. Наразі затримані знаходяться у міліції, де оформляються всі документи. Вилучено також документи на авто. До міліції також приїхав народний депутат Андрій Парубій.

Лишається відкритим питання, чи скористається Табачник становищем ображеного міністра? Чи посприяє тому, аби дівчину вигнали з навчального закладу?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.