Полковник Каддафі як засіб впливу на невдоволених владою росіян

28 апреля 2011, 08:31
журналіст
0
598

Лише безнадійні двієчники ведуть у наш час війни із використанням вогнепальної зброї. Війни тепер виграє не зброя, а інформація. Чи то пак - пропаганда.

Якась російська студія змонтувала відео, де вміло маніпулює лівійською картою, щоб довести до свідомості росіян - не смійте бути невдоволеними владою. Бо, мовляв, усі революції у світі робляться на американські гроші. Очевидно, тепер пересічний росіянин двічі має зважити, перш ніж виходити на акцію протесту - а чи не граю я на руку ворожим правителям? Вдумайтеся лишень - висловлювати невдоволення діями влади з легкої руки цих маніпуляторів перетворюється ледь не на державну зраду!

До речі, варто переглянути ролик до самого кінця. Мені просто цікаво - це росіян так готують до зміни рукавадящіх ліц, чи навпаки - будять почуття жалю до можливих двох невинних жертв, і знову підіймають праведний гнів проти американців, як у часи найглибшої холодної війни? Спамятайтеся, американцям глибоко начхати на  Росію. Вони собою зайняті, їм би постійне подорожчання бензину і безробіття пережити...

Автори ролика не забули й про Україну. Виваляли у лайні по саме нікуди. До речі, тепер мені дуже кортить подати на пана Ющенка до суду. Навіть не за те, що він своєю бджолярсько-глечиковою політикою практично за рученьку привів до влади нинішнього Януковича. А за те, що тепер Україною лякають сусідів - мовляв, бачите, рассєянє, оранжеві перевороти нікому не допомогли. Тож сидіть тихо, саатєчіствінікі, і любіть своїх царів. Бо гірше буде! Прійдьот злой дядя бармалей, і всєх купіт!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.