Звернення ув’язненого Сергія Костакова

27 марта 2011, 06:07
Цар, ватажок народів
0
688

Щойно прибув мені лист від дружини ув’язненого активіста підприємницького Майдану Сергія Костакова з проханням розмістити його звернення, написане у СІЗО.


З мегафоном

Олена Білозірська.

"Стосовно цієї справи, - пише дружина, - можу повідомити таке:
18.03.11 відбулося чергове судове засідання Печерського суду. У цьому засіданні був присутній народний депутат Андрій Парубій, який заявив про своє бажання взяти Сергія на поруки. Крім цього, адвокати подали письмове клопотання народного депутата Ю.Гримчака.

Однак суд знову відхилив ці клопотання депутатів, посилаючись на єдиний аргумент – заперечення прокурора. Див. посилання: http://human-rights.unian.net/ukr/detail/196836.
Наступне засідання призначили аж на 19.04.11 на 11.00!

З повагою,
Ірина Костакова"

Звернення Костакова Сергія.
м. Київ, СІЗО № 13.
21.03.2011г.


Шановні земляки!

Я - один із багатьох, хто не побоявся вийти на акції протесту проти свавілля влади. Я повністю самостійний член нашого суспільства, мав свою справу, платив податки і тим самим у повній мірі виконував свої обов'язки перед своєю Батьківщиною, державою, в якій живу я, моя родина і всі ми.

В останні роки в нашій країні зародився новий клас, самостійний і не залежний ні від кого.
Як показали події 2004-2005 рр., цей клас є грізною силою. І саме цей факт, незаперечний факт, є, на мій погляд, причиною так званих реформ, у тому числі і Податкового кодексу.

Нововведення Податкового кодексу в частині єдиного податку жодною мірою не стосуються мого бізнесу, оскільки підприємство, співвласником якого я є, платить ПДВ-20%.
Проте я чітко розумів, куди «вітер віє», і де опиняться тисячі моїх земляків після втілення в життя Податкового кодексу та інших грабіжницьких законів нової команди горе-реформаторів.
Тому я виходив разом з Вами, малими підприємцями, на всі акції протесту і активно у них брав участь.

Зараз я перебуваю під вартою у Лук'янівському СІЗО і, незважаючи на поручительство депутатів ВРУ, влада вважає, що я буду ухилятися від явки до суду, а насправді боїться, що я скажу правду про те, як мене затримували і що пропонували взамін на свободу.

Я не є членом жодної з опозиційних партій, тому тут опинився в ізоляції, практично без підтримки.

Звертаюся до активних членів суспільства, які поділяють мої погляди на нинішню ситуацію, надайте підтримку мені, моїм близьким, а також усім тим учасникам протесту проти Податкового кодексу, які тепер теж переслідуються владою!

Якщо ми хочемо коли-небудь переломити ситуацію на краще, ми не можемо кидати своїх у біді! Адже ті, хто захоче прийти на акції після нас, будуть боятися, що їх зрадять і обдурять.

Також звертаюся до учасників акції протесту 22 листопада 2010 р., які стали свідками наїзду автомобіля «Шкода Октавія», держ. номер 442-01 КТ, на жінку - учасницю пікету. Після цього пікетники пошкодили даний автомобіль.

Прошу з'явитися свідків цього інциденту! Ваші свідчення допоможуть невинній особі уникнути незаслуженого покарання, яке передбачає до 5 років позбавлення волі!
Тел. (067)220-6437, (044)465-6034.

============
Взято тут =
http://bilozerska.livejournal.com/418477.html


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.