Чужих дітей не існує

14 января 2011, 14:48
Юрист
0
412

Чужих дітей не існує

До денного кризового центру для дітей «Перлина» у Святошинському районі м. Києва з  новорічними привітаннями  завітали голова громадської організації «Берегині Батьківщини –С» - Любов Гребельник   та   співробітник Святошинської районної   партійної організації  «ВО «Батьківщина» Валерій Алфьоров. 

Солодощі та набори для малювання (альбоми і фарби) стали приводом для радощів вихованців цього закладу. Адже до кризового центру щодня після школи приходять 25 дітей різного віку.  Тут, у Центрі, дітлахам допомагають не тільки з виконанням домашніх завдань, але надають психологічну допомогу.

«Ці  діти, потребують особистого піклування та уваги, бо вони опинилися в складних життєвих умовах» - говорять психологи  «Перлини», призначення яких  достукатися до серця кожного школяра.

У «Батьківщині» ж зазначають, що Центр функціонує на території Святошинського району не перший рік, і на сьогоднішній день потребує підтримки громадськості, адже чужих дітей не існує.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.