Про все 2

14 января 2011, 13:16
0
447

продовження

Цікаво читати думки розумних людей, маю на увазі блогерів. Щирий інтерес, згідно з рейтингом, є до вічних тем. І впадає в око різниця між власною думкою і думкою, виданою на публіку.  Було б легше і приємніше читати, коли б була взаємна повага, на котру, я впевнений, розраховує кожен і замість красномовства - думки по суті. Це потребує деякої  витримки, але читати виважену думку - велике задоволення. Це ж Ваші думки, Ваше потаємне. У кожного достатньо внутрішнього бруду, але навіщо виливати його назовні? Мудріше буде просто взяти гарний віник і помаленьку вимітати  з себе раба. Це робота непроста, але вона цього вартує. 
І так самого у кожного є достатньо чеснот, якими він є цінний в очах Бога і людей.
Можливо, мої попередні дописи дещо важкі для читання, але, як казав мій добрий товариш "на вкус и цвет не вырубишь топором..."  Все ж я вірю, що мої думки цілком доступні для розуміння.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.