Цветы на могилу

18 марта 2014, 12:41
Меняла
0
237

Временные гарантии временного премьера?

Яценюк обіцяє Південному Сходу мовну свободу і більше самоврядування

Вівторок, 18 березня 2014, 11:15
відео

Яценюк нагадав, що мовний закон продовжує діяти, а гарантії для російської мови окремим рядком прописані в статті 10 Конституції.

"Ніхто не зазіхає на ваше право вільно використовувати російську мову. Моя дружина Терезія говорить переважно російською. І вона, як мільйони інших російськомовних, не потребує захисту з боку Кремля", - зазначив він.

"Російська - така ж мова українських патріотів, як і українська", - додав глава уряду.

Він запевнив, що головним завданням віце-прем'єра є децентралізація влади.

"Ця масштабна реформа при збереженні цілісності та унітарності України, яка передає на місця, області, міста та райони найширший обсяг повноважень і грошових ресурсів, необхідних для розвитку регіонів. У першу чергу це торкнеться охорони здоров'я, комунальної сфери. З'явиться муніципальна міліція. Місцева специфіка буде враховуватися в питаннях освіти, культури, історії та її героїв", - йдеться у зверненні.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.