Плакат як символ боротьби за свободу

15 марта 2014, 21:02
журналист
0
213
Плакат як символ боротьби за свободу

15.03.2014

15 березня студенти 1 курсу з Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка відвідали Музей плакату України, де була представлена виставка «Плакати Майдану». Про створення та ідею виставки розповіли організатори Віктора Тригуба, Дмитро Заруба, Сергій Пархоменко.

За словами директора Музею плакату України Віктора Тригуба, на виставці «Плакати Майдану» представлена майже сотня плакатів, карикатур, присвячених трагічним  подіям, що відбувалися в останні місяці в Україні. Також в музеї зібрано і речі самооборони Майдану – шоломи, щити протигази тощо. Генеральний директор Дмитро Заруба розповів, що першою виставкою в Музеї була «Галерея плакатів тоталітаризму», але ніколи не міг подумати, що страшні події знову відбудуться в Україні.  

Як зазначили організатори виставки, усі охочі художники та люди, які хотіли би втілити у своїх роботах волевиявлення та боротьбу українського народу на Майдані, можуть поділитися своїми творами  задля розширення масштабів виставки. 

Музей  плакату України знаходиться на території Національного музею народної архітектури і побуту "Пирогово" (Соціалістичне село, хата Тернопільської області).  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.