Реальполитик

15 марта 2014, 18:21
Меняла
0
222

Политическое


Українська влада готується до початку справжніх переговорів з Кремлем і хоче повернутися до виконання умов Угоди від 21 лютого, але без Віктора Януковича.

Про це пише ZN.UA, посилаючись на власні джерела.

"Він (Янукович), судячи з недавньої заяви Медведчука, вже Путіну не потрібен: кум президента РФ вважає, що Віктор Федорович може повернутися в Україну тільки для того, щоб постати перед судом. Причому, за громадянське протистояння в країні", - йдеться в матеріалі.

Журналісти ZN.UA пишуть, що “Янукович вже зіграв свою роль і повинен піти або за власним бажанням, або через процедуру імпічменту”. Партія регіонів забезпечить процедуру імпічменту у випадку команди Кремля.

Основою для імпічменту, як стверджує одне із джерел ZN.UA , може стати звинувачення Януковича в порушенні закону, коли він нелегально перетнув кордон України.

Ростові його бачили всі, а відмітку у паспорті - про перетин кордону - ніхто", - пише ZN.UA.

Виданню стало відомо, що згідно з обговорюваним планом, восени має бути прийнята нова Конституція, з вкрай урізаними повноваженнями президента і вельми широкими повноваженнями Криму та інших регіонів.

"Друга умова - створення широкої парламентської коаліції за участю Партії регіонів, але - без дострокових парламентських виборів", - йдеться в статті.

Джерела видання в Криму повідомили, що переговори можуть початися протягом найближчих днів, тобто відразу після "референдуму" в разі відсутності провокацій з диверсіями.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.