Шарлатани, шахраї і непрофесіонали — так називають тих, хто користується магією гіпнозу, але не мають навіть анінайменшого поняття про це.
Але це не говорить про те, що гіпноз для схуднення не ефективний.
Як це працює?Спершу ви повинні підготуватися на підсвідомому рівні, що б зрозуміти гіпнотичний стан.
Цей один з напрямів психології, вживаної лікарями, для швидкого зниження ваги. Природно, його використовують спільно з правильним харчуванням, навантаженнями і особливими косметичними засобами.
Фахівці говорять, що допомога гіпнозом дозволяє досягати поставлених цілей, але сильно впливає на мозок людини і при неправильному підході може зробити на людину зворотну дію.
Причини, завдяки яким варто використати цей метод1. У разі відсутності сили волі допомагає обмежити людину зайвих «шкідливих» задоволеннях, перемагає залежність від безлічі продуктів, налаштовує на правильну систему зайняття.
2. Вирішує проблему підвищеного апетиту і схильності до переїдання. Реалізовує мотиваційну установку.
3. Гіпноз для схуднення надає упевненість, відчуття спокою і контролю.
Як проходить сеанс?Тривалість за часом складає 20 хвилин, не більше. Ви почуваєте себе в комфортній і не напружуючій обстановці. Так само дуже популярна методика самогіпнозу, що виконується у вигляді медитації.
Ви повинні уміти управляти своїми думками, звільняти їх і наповнювати душу і тіло внутрішньою енергією, бути розслабленим як морально, так і фізично.
Після закінчення гіпнозу для схуднення виходити з цього стану слід неспішно, оскільки в зворотному випадку можна обірвати нитку, що зв'язує гіпнотичний стан і реальність.
Що говорять дослідження?
Гіпнологи стверджують, що ця техніка допоможе на підсвідомому рівні сформувати правильні і викоренити шкідливі звички. Вони вважають, що проблема зайвих калорій ховається глибоко в голові.
Люди починають переїдати, із-за:
- Особистих проблем;
- Страху і стресу;
- Негативних думок і негативних емоцій;
- Занепокоєння і невпевненості в собі.
Будь-яка допомога гіпнозом ставить перед вашою підсвідомістю завдання — використати їду в якості енергії і вести активне життя. Саме пасивний спосіб життя призводить до гіподинамії, ще однієї недуги, що викликає ожиріння.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.