Люстрація – крок перший. А другий?

13 марта 2014, 06:35
Владелец страницы
0
224

А побалакати?

Одна з головних вимог Майдану – понюхати на предмет вошивості передовсім високопосадовців – допоки що забалакується зацікавленими. Чому? Sapienti sat. Однак мова не про це. Самоочевидно, що очищення потрібно. Проте постають два питання, про огром яких досі ніхто жодним словом не обмовився. 

Перше. Куди подіти тих, хто заплямував себе? Адже йдеться не про десяток-другий голів. І навіть не про тисячу. Якщо звільняти – законним є матеріальне відшкодування. А це, певне, не одна-дві тисячі гривень (про те ж, що собою являє наразі держбюджет, не втомлюється нагадувати колишній головний фронтозмінівець країни). Якщо ж йдеться про працевлаштування звільнених, то вітчизняні мас-медії також мовчать про “десятки (тисячі) створених робочих місць”.   

Друге. Де армія тих, хто заступить звільнених. Адже йдеться не про “бажаючих” посісти державницькі фотелі, а про, передовсім, освічених та розумних, відносно молодих та бодай з мінімальним відповідним фаховим досвідом. Таких знайдено і списки їх складено? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.