Всі на Майдан! Зустріч Реальних Блогерів Корра відбудеться 23.02.2014. (Анонс)

14 февраля 2014, 10:31
Цар, ватажок народів
0
281

Місце зустрічі позначене на фото червоною стрілочкою. Час зустрічі див. в тексті поста.


1) Для тих хто їде на метро. 11:00 між ескалаторами ст. м.Університет (якщо пам"ятаєте, там два ескалатори) на запізнившихся не чекаєм. Якщо там нікого з наших не буде, йдемо далі. Якщо хто їхатиме з пересадками, врахуйте, що на станціях пересадки може бути дуже багато людей. Всі їхатимуть на Майдан. Додайте 15 хв. до часу на дорогу.

2) Друге місце зустрічі 11:15 праворуч від сходів головного входу до червоного корпусу універу, якщо стояти лицем до пам"ятника Шевченка. (див. фото) Імовірно МТС, Київстар і можливо інші працювати не будуть. (Це шоб людям легше було зустрітись)

На запитання відповім в коментах.
====================================
Геть всі звідси!! Журналюги ВСІ пішли з Корра. Блогери ВСІ пійшли геть. ТИ ЛИШИВСЯ? ГАНЬБА!! Ти тітушка чи бабУшка?! Всі на fb. Хто не встиг - той апіздал. (с)

После продажи сайта и журнала Корреспондент региональным бандитам, ресурс превратился в помойную яму, куда сбрасывается всякое дерьмо.

Сюди іди =


https://www.facebook.com/groups/korrpunkt/

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.