ЯЦЕНЮКА ПРОСЯТЬ ПОКАЗАТИ ПІДПИСИ ЗА КОНСТИТУЦІЮ-2004

13 февраля 2014, 11:32
0
153
ЯЦЕНЮКА ПРОСЯТЬ ПОКАЗАТИ ПІДПИСИ ЗА КОНСТИТУЦІЮ-2004

.

Член парламентської делегації ПАРЄ, член Венеціанської комісії Володимир Пилипенко звернувся до опозиції з проханням показати громадянам України підписи народних депутатів, зібрані її лідерами за повернення до Конституції 2004 року.
Таку позицію В.Пилипенко озвучив, відповідаючи на запитання кореспондента видання «Закон і Бізнес» щодо можливості голосування у Верховній Раді конституційної реформи.
«Хочу нагадати, що нещодавно три опозиційних фракції представили ЗМІ три різних проекти змін до Конституції України. Тому мало віриться в те, що якийсь з варіантів цих проектів, чи варіант повернення до редакції Конституції 2004 року збере аж 150 підписів»,- відзначив народний депутат.
На думку В.Пилипенка, такі заяви свідчать про відсутність будь-якої послідовності в словах опозиції.
«Прошу Арсенія Петровича підкріпляти свої заяви фактами та показати нам публічно ці 150 підписів.
Хоча, як людина, яка не перший рік у політиці, можу завірити суспільство,  що ніяких 150 підписів опозиція не має, а тому очевидно, що її лідери вкотре стали заручниками власних обіцянок, даних на Майдані», - підсумував В.Пилипенко.   
Нагадаємо, нещодавно А.Яценюк заявив, що опозиція має 150 підписів за повернення до редакції Конституції 2004 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.