ЄВРОМАЙДАН НЕ ПРОБАЧИТЬ: «БАТЬКІВЩИНА» ВІДМОВИЛАСЬ ВІД ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА?

10 февраля 2014, 10:42
0
108
ЄВРОМАЙДАН НЕ ПРОБАЧИТЬ: «БАТЬКІВЩИНА» ВІДМОВИЛАСЬ ВІД ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА?

.

«Батьківщина» фактично відмовилась від риторики про дострокові вибори, пише видання “Закон і бізнес”. На переконання редакції, дату наступних виборів Президента у розроблених послідовниками Арсенія Яценюка змінах до Конституції пропонується залишити незмінною – березень 2015 року.
Про це також пише Мустафа Найем у статті «Конституційна пастка для опозиції», аналізуючи проект змін до Конституції (запропоновані “Батьківщиною” і фракцією УДАР), що опинився у розпорядженні «Української правди». В пропозиціях “Батьківщини” жодним чином не відображена головна вимога опозиціонерів на Майдані щодо відставки Віктора Януковича та дострокових виборів президента.Цього немає навіть в перехідних положеннях до законопроекту, хоча, наприклад, щодо Верховної Ради вказано, що чергові вибори мають відбутися в останню неділю жовтня 2017 року.Є згадка лише про чергові вибори президента, які мають відбутися в останню неділю березня п’ятого року повноважень президента України.Фактично, це означає, що “Батьківщина” може відмовитись від риторики про дострокові вибори. Адже дату наступних виборів голови держави пропонується залишити незмінною – березень 2015 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.