Reader's Digest

8 февраля 2014, 16:39
Владелец страницы
0
178

Хороша перловка!


Aki inner dragon:  рецепт пришвидшення простий - потрібен політичний консенсус в суспільстві щоб після кожних виборів країна вчергове не розверталася на 180 градусів... тому - свободу ПІСУАРу! бо інакше коли народ навіть не політично а геостратегічно розділений приблизно 50/50 то ці регулайрні метання між сходом і заходом можуть призвести лише до регулярних майданів з перевиборами і як результат - ще 20 років топтання на місці

08.02.2014, 01:03

Станислав Кукарека:  Ростки свободы - требуется поливать кровью тиранов и патриотов, как говорил один из твоих президентов. Шоб те ростки таки выросли во что-то заслуживающее внимания. …  Я верю в процветание демократической и свободолюбивой Украины, если она в достаточной степени удобрит той самой кровью степи восточной Украины, причем независимо от того кто выиграет войну. Но вот на шару - так это точно ничего не получится. Так сказал Джефферсон.

08.02.2014, 01:28

химик-органик:  Видишь ли Чуда, благодаря нашему типа президенту, легальных способов борьбы у нас не то, чтобы не осталось, наоборот, список расширился. Потому что, разрушив институт права, он сделал правильным ЛЮБОЙ способ сопротивления. Без исключения. Что есть таки хорошо.
А будет еще лучше.
21.01.2014, 15:19Вітяфедич Ахматочехов:

Справа в тому, що карати за оцей стан, що зараз є, доведеться десятки тисяч. Тюрм на них не напасешся. Ще й годувати їх за державнй кошт.

Тож пропоную нашій опозиції у формі новостворених Народних Рад вже проробляти це питання. Наприклад, розробити законопроекти про часткове повернення до смертної кари...  стаття про смертну кару повинна застосовуватися до тих, хто вів мирну оптимістичну країну до стану тоталітаризму. 

А це всі до єдиного члени партії регіонів та комуністи до найменшого з них, прокурори, судді, спонсори, пропагандисти, беркутівці, чиновники... Цілі орди.


(то есть, Ахматочехов предлагает убить несколько  миллионов  человек). Химик-органик одобрил  этот блог Ахматочехова).


Бандерлог Фэйтфулович Ильич Санчес:  Забирайте ! Но вместе с Януковичем и никак не по отдельности.

26.01.2014, 22:09

oplya;  я теж не проти відділення севастополя

26.01.2014, 22:12

 

Вітяфедич Ахматочехов:

Зранку до ночі путінорагульонівські тролі нам співають про громадянську війну (аткуда?), про федералізацію (з якого бодуна?) і таки прямо про розкол. 

 

Ніколи такого не почуєш від майданера, тільки від представників руського міра. Влада постійно йде на стимуляцію агресії.

07.07.2014,   22:52Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.